Přejít na výpis diskuzí

Adéla Wernerová

OSOBNOST 25.11.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to nee:D

    ahoj ady no tym to urcite nebude!!!!:D:D:Dale snad jeste neco natocis ja sem blba ze sem si nenatocila ani jeden Hop nebo Trop ale snad to budou zas opakovat
    • kkikina

      Re: to nee:D

      ahoj,kikino no jasný že to bylo maskerkama pac to byli skvěli maskerky *5* ale ne jinak moc dukuju za to co tad ypises fakt j ahoj mej se krasne!!
    • Re: to nee:D

      ahojik mooooooc dekuju *3*
  • mooc

    ady ja ti proste uplne verim a verim aji tomu ze neco dalsiho natocis!!!!!strasne moc ti verim a urcite nejsem z daleka jedina j a slecna co tu psala ze ti to sluselo v Hop nebo Trop mela pravdu strasne ses me tam libila!!!!!!mej se ahoj a nezapomen nekde neco natocit!!! *5*
    • Re: mooc

      Zdravím Tě, Kikino. To víš, měli jsme skvělý maskérky *3* . Nezapomenu. Krásný zbytek dne. A.
  • Ahoj

    Ahoj, moc vám děkuju za pochvaly. Bohužel, nic jinýho jsem nenatočila, takže se asi v televizi nebo někde jinde jen tak neobjevim.
  • Otázka

    Ahoj Adélko,dívala jsem se na všechny díly
    Hop nebo Trop.Roli,kterou tam hraješ ti sedí.Moc ti to tam sluší.Škoda,že tu nemáš více fotek.A jak tě bavilo natáčení seriálu Hop nebo Trop? *3* *3* *3*
    • Ahoj

      Ahojky Adélko,v seriálu Hop nebo Trop ti to ohromně sluší.Můžu se zeptat jak tě bavilo natáčení?Se všema těma lidma asi sis užila hodně legrace vid?:)Odepiš a měj se krásně a mnoho úspěchů v životě.Snad ještě nějaký ten seriál natočíš.Byla by škoda kdyby si tě nevybrali
      • Re: Ahoj

        Ahoj Niki, na natáčení byla skvělá atmosféra a taky dost srandy. Všichni byli hrozně fajn. Měj se dobře
    • Re: Otázka

      Děkuju, no taky bych změnila to datum narození. Natáčení bylo skvělý, nemůžu teda srovnávat, ale prostě super.
  • diky

    ahoj j diky ja sem si myslea ze ne a chtela sem se zeptat budes jeste v necim hrat ? ja nwm oni us hop nebo trop nedavaji a ja nevim v cim bych te mohla videt ale teda musim rict ze v hop nebo trop ti to s tomasem klusem fakt sluselo!!
  • se mas!!

    adelko !ty se mas ty sis zahrala s tomikem klusem!!!ale jinak ty sama ses uplne v pohode to jde na tobe uplne videt!!!!mam te strasne rada (jako herecku samozrejme:D)jaksi hrala v HOP NEBO TROP moc te mam rada!!!kikina *15* *15* *15* a to cou kdys takda nahodou odepúises to ses opravdu ty??? *7*
    • Re: se mas!!

      vis jak tady nekdo pise (jako adelka wernwrova:D)ses to opravdu ty??ja se jenom tak ptam abych nepsala nekomu uplne jinimu !!!???? *5* *7*
      • Re: Re: se mas!!

        Ano, jsem
  • Dík

    Ahoj, tak jsem se dozvěděla, že mám dnes narozky, a že jsem o 2 roky mladší. Aspoň jsem se pobavila. Ale stejnak dík za přání.
  • blahopřání

    Adélko,vše nejlepší k narozeninám *14*
    • Re: blahopřání

      Pokud mě paměť neklame a mě neklame tak je to úplnej blábol té slečně bude 20 v březnu 09.S.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit