Přejít na výpis diskuzí

Adrian Jastraban

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: NOC S JASTRABANEM

    Kdyby ty muziky nebyly nemel bych doma tri jastrabany :-)
  • Re: NOC S JASTRABANEM

    Ahoj Ebene, vítám tě po dlouhé době, co se dělo? Byl si snad nemocen, že jsi nezavítal tak dlouho na tyto stránky? *9*
    Mimochodem vůbec se s tebou nemohu spojit, zkoušela jsem tě kontaktovat na tvém novém mailu a pořád se mi vrací *9* Vydedukovala jsem z toho, že to nejspíš bude tím, že nepotřebuješ hřeben, ten potřebuje někdo jiný, tedy spíše kartáč na ty své dredovské koudele... *15*
  • NOC S JASTRABANEM

    Zdar lidi, minulý týden jsem videl Adriana v kapele JASTRABAN-BAND, výborná muzika - doporučuji :-) Hraje tam na dvojitou kytaru a má nalepený zrzavý fousy, prostě je k sežrání :-) Možná by bylo příhodné udělat konkurenční pořad k pořadu "noc s andělem" :-)
    PS.: v Kotvě prodávají Jastrabany v měřítku 1:10 oddělení pánské konfekce 2. patro. Lovu zdar a Adrianovi nazdar *16*
  • Re: Re: POZOR POZOR! Vánoční soutěž

    Zádrhel is back!
    přidávám se samozřejmě jak k soutěži o nejkrásnějšího huhuláha (pokud můžu soutěžit v jednom teamu s brutuskem) a vyrábět malé vánoční jastrabánky už hodlám dneska - Dám ti jednoho k Vánocům, Jasrababo *1* bude to takovej Santa Klaun, jak říká Brutus (ta je pro tebe, brutusku *14* )
  • Re: Re: POZOR POZOR! Vánoční soutěž

    Já myslím, že petard jsi už letos vyrobila až až a ohňostroj ten radši nechci ani vidět nerada bych měla učes podobný víte komu *8*
  • Re: POZOR POZOR! Vánoční soutěž

    Ano souhlasím, konečně z tebe něco vypadlo, protože už bylo na čase. Klidně si stavěj Ty své huhuláky v životní velikosti pokud budeš mít z čeho a nebudeš mít nic jiného na práci,na rozdíl ode mne, která neví kam dřiv skočit, vyrábět petardy, ohňostroje atd.....Doufám že se přidá i Zádrhel, který chce zdrhnout.
  • POZOR POZOR! Vánoční soutěž

    Mám takový návrh na novou soutěž o nejkrásnějšího sněhuláka huhuláka, který samozřejmě jak jinak bude podobný našemu idolu Adrianovi. Soutěž spočívá v uplácání sněhuláka v životní velikosti, nejlépe s červeným frňákem klauna a vyfotit a foto přidat na tyto stránky. Pardon pardon pane Jastrabán není to žádný výsměch, ale naopak znamená to, že jste velice slavný a že za pár let se tento funclub rozšíří nejméně po celé ČR a samozřejmě SR a místo Santaklause bude chodit na vánoce Santajastraklaus a místo bílých fousů bude mít zrzavý přeliv a klaunské číro a na nose jak jinak červenou kouli. No není to geniální nápad co vy na to? Tak přídáte se? Juchůůů to bude, ale legrace *15* *1* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Baba prokletá

    To byly takzvané petardy předvánočního ohňostroje a samozřejmě i na počest našeho milého Jastrabána. A ty hlavně nšmíruj na záchodech. *9*
  • Re: Re: Re: Re: Baba prokletá

    Já ti dám šišku, to budeš valit bulvy. Když jsem tě minule zaslechla na záchodě to bylo učiněných pět ran do klobouku přiznej se co to bylo? *3*
  • Re: Re: Re: Baba prokletá

    Nezakecavej to, a já Ti řííkáám : dělej ať už s tebe něco vypadne i kdyby to měla být i ta pitomá šiška. *5*
  • Re: Re: Baba prokletá

    Ty jsi hlavně pěkná přebornice v překlepech hehehe, úplná extra třída :o) A mimochodem tady je Jastrabánovo, takže k tématu ty "jasrabano" *1*
  • Re: Baba prokletá

    No a né ? Kdo složil odu na Jastrabána he. Já velká bábajasrabana. A co vy slavní členové tohoto klubu, koukejte se snažit, ať z vás také něco vypadne. *15*
  • Baba prokletá

    Ty, že jsi nejhodnější člen? Dovol, abych se zasmála he he he. Ty bábo jastrabábo prokletá pekelná *16*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Oznámení

    Ty jseš fakt Lucius Brutus, to si budu pamatovat,takhle Ty na nejhodnějšího člena fanklubu jo? Ty snad chceš sakra v tom klubu bejt sám, nebo co! *8*
  • Re: Re: Re: Re: Oznámení

    Hale bábo, nehraj si na Homolky tady seš v klubu Jastrabánstva, trochu úcty nebo tě vyhostim.. *15*
  • Re: Re: Re: Oznámení

    Hele Zadrheli jestli to vzdaš...Tak jseš u mně mrtvej muž !!!! *13*
  • Re: Re: Oznámení

    No jasně moje řeč, to by opravdu nešlo. Vždyť k čemu by to potom bylo takový funclub bez malých jastrabánků pod stromeček a kdyby ještě odešel náš zakladel Zádrhel, tak by nemělo smysl vůbec nějaké vyrábět! Ale já věřím, my věříme, že se nám vrátíš! *14*
  • Re: Oznámení

    Tak to by byl od Tebe velký podraz zrovna před vánocema, kdy jsme si chtěli dát pod stromečeky dárečky vlastnoručně s láskou vyrobených Jastrabánků.Přece ho teď nehodím do koše !!!
  • Re: Oznámení

    To nám nemůžeš udělat neodcházej!!!!! Díky tobě to tady tak hezky fungovalo a když odejdeš tak se funclub rozpadne a co potom? To by byl konec světa *9*
  • Oznámení

    Přátelé a fanoušci, oznamuji vám tímto, že končím svou krátkou, leč jistě přínostnou činnost ve fanklubu a dle hesla "první přišel - první odešel" předávám péči o šíření Adrianovy popularity do vašich rukou. *9*
    sbohem *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit