Přejít na výpis diskuzí

Adrian Jastraban

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova
    *14* *14* *14*
  • Nedávno jsme potkali Adriana v Praze v obchodním domě Kotva. Požádali jsme ho, zda by se s námi vyfotil. Máme s ním krásnou fotku na Facebooku. Adrian na mě působil velmi mile a skromně. Je to sympatický pán :-)
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *4* *3*
  • Dobrý tyjo :D posl komentař před par lety..Tk to obživim..Vše nej !:DDD
  • Re: Hladam pomoc

    yasad@seznsm.cz
  • ahoj

    ahoj lidicky, chodi sem vlastne vubec nekdo? Adrianek je super a nikdo to sem ani nepisne? Trosku ostuda ne????
  • Hladam pomoc

    Dobrý deň, hľadám kontakt na mojho dávneho veľmi dobrého priateľa Adriana Jastrabana,s ktorým sme spolu chodili na gympel v Banskej Bystrici a zažili nezabudnuteľné leto v Nemecku.Rada by som ho pozdravila. Vie mi niekto pomocť? Stačí aj mail.Ďakujem a ostávam s pozdravom...Janinka6911
  • Dobrý den

    Dobrý den pane Jastrabane,jak se vám hraje s Matyášem Valentou? *7* *7*
  • pozvánka

    Pokud by jste chtěli tohoto herce vidět , sledujte program divadla A studio Rubín, kde pravidelně hraje v představení Něžná(nejbližší 17.6.2008).
    Sledujte tedy www.astudiorubin.cz kde je podrobný program. Navíc tam najdete v sekci Divadlo - Hosté - Něžná i anotaci a fotky k tomuto představení.
  • vokurková sezona?

    copak copak přátelé??? vaše vytrvalost je chabá, to už vám váš miláček vlasatej nestojí za chvalozpěvy???? nojo, silní zůstanou.... ADRIANE *14* , JÁ TĚ NEZRADÍM!!!! TVŮJ VĚRNÝ MILUJÍCÍ ZAKLÁDAJÍCÍ ČLEN FUNKLUBU *5* Z.
  • Zlost

    Tak, toto si vyprošuji, aby mě někdo odsuzoval za převtělování duše. Je to naprosto přirozené! A dejte mi pokoj nebo se převtělím do vás!!!!!!!! *4*
  • štastný nový jastrok!

    zdravím všechny přeživší členy fanklubu a vítám vás v novém roce. členské příspěvky poukazujte jako obvykle na mé konto, z vybrané částky budou nakoupeny oříšky a odneseny veverkám do lesa (přecejen, jsou taky zrzavé). pokud ještě zbyte, nakoupím červené frňáky a budu vám je půjčovat na schůzkách klubu.
    3x Zdar - Jaszdar! *8*
  • Re: jastraklaun

    No konečně jsme se dočkali po dlouhé době příspěvku našeho oblíbeného člena EBENA. Figurka jastraklaun je samozřejmě celebrita sama o sobě i když spíš maskot pravého Jastrabana, ale co takhle kontrajastraklaun co vy na to? *5*
  • jastraklaun

    Dobrý den klaunomilové,
    vítejte na těchto stránkách v novém roce. Chci vidět více příspěvků zejména v oborech klaun, Kotva a zboží a hlavně seriál ulice a dílna království hraček. Kdo vytvoří nějakou figurku necht se pochlubí v galerii.
  • Re: probuď se!

    Babuško jastrabuško, nemám čas pořád psát nějaké blábolstva. O víkendu jsme se se zádrhelem snažili vyrobit klauna Jastrabána, ale bohužel to nějak nedopadlo, to víš není to jednoduchý úkol, chce to hodně práce. Takže to vidím na návštěvu obchodního domu KOTVA a pánské konfekce. To jsem zvědavá jestli ten Jastrabánek bude mít kravatu nebo motýlka, důležitý je ovšem červený raťafák, ale to není problém dodatečně ho přišroubovat... *5*
  • probuď se!

    Tak co je s Tebou Brutusi spíš nebo bdíš? Že by jsi přemýšlel nad tím jak vyrobit Jastrabána nebo jej koupit v Kotvě v druhém patře? Hlavně se už rozhoupej neboť, čas běží *13*
  • poslední výzva

    Haló, všichni členové našeho oblíbeného fanklubu velkého Jastrabána, nespěte na vavřínech a koukejte fofrem vyrábět případně nakupovat Jastrabány.Já už ho mám v šuplíku WOW. *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: NOC S JASTRABANEM

    A jak se má "Gryša" ? *15*
  • Re: Re: Re: Re: NOC S JASTRABANEM

    Jasně byl jsem ted u Henryho s Klaunem a nosálem na jídle :-)
  • Re: Re: Re: NOC S JASTRABANEM

    Tak tomu nějak nerozumim? Ebene, že si zase něco pil? Přiznej se! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit