Přejít na výpis diskuzí

Adriana Lima

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adriana je naprosto úžasná, přiznávám,že se mi moc líbí (a to jsem 100% na chlapy), a kdyby přede mnou stála např. s Bradem Pittem, tak budu čumět na ni a Bradík mi bude ukradenej. Přiznávám,že je to můj velký vzor, přijde mi strašně moc krásná a opravdu ráda na ni koukám. S inteligencí nevím jak na tom je,ale pár videí s ní jsem viděla a zdálo se mi,že odpovídá naprosto v pohodě. Takže já ji fandím a tu slávu ji moc přeju, protože ona na to má a zaslouží si to. Je to nádherná topmodelka na světové úrovní, je THE BEST. *14*
    • ou jéééééééé to je kočka *8*
    • Naprosto s tebou souhlasím! :))
  • Jak může někdo říct, že je v kategorii hloupých modelek? :D Vždyť si stačí poslechnout jedno její interview a normální člověk hned pozná, že to má v hlavě moc dobře uspořádané. Navíc to není žádná běhna. Na první sex čekala do svatby. Raději bych si nechala své komentáře pro sebe, kdybych o ní nic nevěděla. ;)
  • Ten kdo tvrdí,že překrásná a dokonalá Adriana Lima je ošklivá, je jen závistivý ubožák. Určitě něco tak nepochopitelného musí psát nějaká zamindrákovaná zrůdička:))) Adriana je dokonalá a bezkonkurenční žena,přála bxch si být tak krásná jako je ona!!!!!!!
  • blaa
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ty černé vlasy jí teda fakt seknou, opravdu kočka. *4*
  • Adriana je opravdu moc krásná dívka, je opravdu velmi zajímavá a nevšední. Všechny ostatní modelky jsou na jedno brdo, ale ona je úplně jiná. Ze všech VS modelek je fakt nejhezčí. Líbí se mi na ní, že má ve tváři takové jemné dívčí rysy, které ji činí mladší, než ve skutečnosti je a zároveň vypadá směle a odvážně. Taková směsice andílka a tygřice, ale hodně povedená směsice. *3* *4* *2*
  • Adriana je jedna z nejkrásnějších modelek vůbec a nejkrásnější z VS andílků... (hned po ní je A.Ambrosio). Je velmi smyslná a fotogenická. Má kočičí oči, ze kterých vyzařuje velký sex-appeal, má nepřetržitý sexy pohled, který však nepůsobí vůlgárně, a roztomilý nos a rty. :) Nenechte se však zmást, ani ona není dokonalá. Při úsměvu jí jdou vidět příliš dásně, také nemá úplně rovné zuby, a navíc nepatří mezi nejchytřejší modelky, naopak patří prý do skupiny hloupých modelek. Tím samozřejmě nezpochybňuji její krásu, nýbrž poukazuji na to, že nikdo není dokonalý. *14*
  • Adriana je luxusne krasna

    Se nedivim ze tahle Adriana patri mezi nejkrasnejsi modelky ci zeny sveta, je opravdu moc nadherna, ma neobycejne krasny oblicej,zadna tuctovka to teda neni, a ta kombinace zelenych oci s tmavymi vlasy wow co jen rict, proc neni vice takovych krasnych zenskych na svete a ty pubertacky co tady o ni pisou ze je hnusna : Nezavidte náány pubertacke,ze nemuzete prekousnout ze je to krasna holka od prirody.........chlapum se libi bodejt vzdyt je to kunda a holky muzou jen tise jeji krasu zavidet......
  • narozky

    všechno nejlepší k narozeninám:o)) *14*
  • ivunka007

    Blog

    Ahojky! Budu moc ráda, když juknete na můj nový blog, ve kterém najdete topmodelky Victoria's Secret ( Alessandra, Miranda, Heidi, Karolina, Marisa, Adriana, Doutzen... )a info o značce VS http://victorias-secret-beauty.webn ode.cz/ papa Ivča *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit