Přejít na výpis diskuzí

Adriana Lima

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakž takž ujde, ale

    proti Norkys Batista je to jen pometlo! *13*
    • Re: Jakž takž ujde, ale

      jo, to máš recht ! Norkys je kráska *14*
  • SEX

    Adriana je chodící SEX!!! *1* *1*
  • diankacz

    Adriana

    Adriana je jedinečná a nádherná TOP modelka, o která toho dokázala opravdu moc a ještě dokáže. Je krásná, má nádherné oči a dokonale plné rty! A když se koukám na Victorias secret show, nemá jedinou chybičku *14* Moc jí obdivuju!
  • Adrianka

    Adrianka je skvela......moj vzor
  • heh

    Tak ta je opravdu nádherná.NEní vyhublá,má nádhernou postavu.Obličej má taky užasnej.Se nedivím že je mezi nejhezčími modelkami světa *4* *3*
  • NORKYS BATISTA JE NEJKRÁSNĚJŠÍ ŽENA NA SVĚTĚ

    NORKYS BATISTA JE MILIONKRÁT KRÁSNĚJŠÍ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: NORKYS BATISTA JE NEJKRÁSNĚJŠÍ ŽENA NA SVĚTĚ

      Ariana Lima je nejhezčí a nejlepší modelka světa!! Je uplně suprová a má krásné oči a rty a taky superní vlasy a postavu! Prostě NEJ!! *3* *4*
      • Re: Re: NORKYS BATISTA JE NEJKRÁSNĚJŠÍ ŽENA NA SVĚTĚ

        Že ji máš ráda a líbí se ti, to ti neberu, ale nejkrásnější rozhodně není. Mně se zdá až ošklivá.
  • chm

    Z toho, jak uživatelka stále nahrává fotky této obludky je mi nanic.Prosím stop !
  • Nádhera

    Ona je prostě dokonalá. Jediná žena na světě, která dokáže, abych se vzrušil jen pohledem na její obličej
  • Adriana

    Smyslná...opravdu jsem ještě neviděla hezčí,má něco do sebe,žádná tuctovka... *14* *14* *14* *14*
  • Je to prostě luxus,nevím co bych dodal! Jsem z ní úplně paf! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit