Přejít na výpis diskuzí

Adriana Lima

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • boze boze

    kdyby neexistovali programy na upravu fotek tak si ta slecna ani neskrtne, vy to nevidite, jak jsou ty fotky upravene az to bije do oci
    • Re: boze boze

      To souhlasím. A mně se ani tak nelíbí. Nemá v sobě naprosto žádný půvab..Není vůbec krásná.Sexy možná jo, ale krásná ne určitě.To taková Doutzen Kroes je půvabný nádherný anděl a nemusí vždy vypadat jako děvka.
      • tessus

        Re: Re: boze boze

        jenže to tvoje ,vypadat jako děvka, s ní udělalo mnohem větší hvězdu než je Doutzen. *5* Neříkám že Doutzen není krásná, to je ale Adriana je slavnější a krásnější. *13*
        Pokud ji chcete vidět bez retuše tak se koukněte na fotky z přehlídek. Je tam ještě mnohem víc krásnější než na upravených fotkách. *14*
  • TOP

    Nejlepší baba na světě!Miluju ji.A vůbec,seru na to a letím do New Yorku!
  • ivunka007

    Blog

    Ahojky! Budu moc ráda, když juknete na můj nový blog, ve kterém najdete topmodelky Victoria's Secret ( Alessandra, Miranda, Heidi, Karolina, Marisa, Adriana, Doutzen... )a info o značce VS http://victorias-secret-beauty.webn ode.cz/ papa Ivča *14*
  • Alessandra-Howorím Jej ALE

    No Podľa mna Je Pekná Patrí medzi Najkrajšie Anjeli značky VICRORIA´S SECRET....A Wšak Na ALESSANDRU AMBROSIO Nemá žiadna Modelka z Victoria´s Secret A Ani žiadna Iná....ALESSANDRA je Moja Star a moja najwäčšia láska....Proste jej sa nikto Newyrowná Alessandra Je Pre Mna Naj Naj Naj Naj....Alessandra Je Môj *4* ...Môže mi howoriť aj 6 Miliár ľudí že je najškaredšia žena na swete ale ja tomu newerím....A ten kto powie o Alessandre že je škaredá tak by sa mal ísť dať liečiť na Očné!!!!
    To Bude Asi wšetko čo sa wyjadrím na Adresu Adriany Lima
  • ale fuj

    No neni teda nic moc, kdyz tady o ni nekdo tak basni, tak sem si myslela ze bude aspon pekn v obliceji, ale ani to neni... a ma, rekla bych svalnatou postavu a velka ramena, vypada trochu jako chlap *1* myslim si, ze kate moss je rozhodne lepsi... jojo Kate je moje oblibena modelka, tady tato modelka rozhodne nepatri mezi topmodelky *8*
    • Re: ale fuj

      ty voe, ty ses snad zbláznila, chceš mi říct, že kate moss je pěkná??? ta ať si jde radši někde fetovat *7*
    • Re: ale fuj

      nebo Monica Bellucci *14*
  • Modelka

    pro mě je to ta nejhezčí modelka,kterou sem zatím viděla. Není obyčejně pěkná je Vyjmečně Krásná *4*
  • lilly016

    Adriana Lima

    Koukni na můj blog o Adrianě... *14*
    http://www.adriana-lima.webnode.c z/
    Ahoj!,Díky:) *4*
  • Adriana

    no podle mě je hrozně moc hezká a pro mě je ta nejhezčí ale zase na druhou stranu neni dokonala ale me se libi i tak kdyz je nenamalovana a kdyz je jako uplne normalni holka co chodi po ulici a nemusi si na nic hrat, ale nikomu nemuzu vnucovat svoje nazory kazdej ma nekoho kdo se mu libi a taky kdo se mu nelibi takze kdyz tam nekdo napise ze se mu nelibi tak proste to neni jeho typ a tomu komu se libi mu to nemuze vycitat protoze ty taky maji nekoho kdo se jim nelibi a tomu nekomu se treba zase libi!!!! *1* *1* *1*
  • adr.ian.a

    A. Lima je ta nejlepší modelka jakou znám :) *14*
  • 1.

    Mylsím si že je pěkná, má prostě něco do sebe(jinak by se asi nestala topmodelkou) Spolu s Kate Moss, Gisele Bündchen, Alessandrou Ambrosio, Karolinou Kurkovou, Gemmou Ward a Lindou Vojtovou patří rozhodně mezi nejkrásnější....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit