Přejít na výpis diskuzí

Adriana Lima

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ghhnt

    Wilson Ochsenknecht
  • Nádhera

    Ona je prostě dokonalá. Jediná žena na světě, která dokáže, abych se vzrušil jen pohledem na její obličej
  • chm

    Z toho, jak uživatelka stále nahrává fotky této obludky je mi nanic.Prosím stop !
  • Můj názor

    Tak jí všichni přejme úspěch, štěstí a přátele ať vypadá jak vypadá.
  • ale fuj

    No neni teda nic moc, kdyz tady o ni nekdo tak basni, tak sem si myslela ze bude aspon pekn v obliceji, ale ani to neni... a ma, rekla bych svalnatou postavu a velka ramena, vypada trochu jako chlap *1* myslim si, ze kate moss je rozhodne lepsi... jojo Kate je moje oblibena modelka, tady tato modelka rozhodne nepatri mezi topmodelky *8*
    • Re: ale fuj

      ty voe, ty ses snad zbláznila, chceš mi říct, že kate moss je pěkná??? ta ať si jde radši někde fetovat *7*
    • Re: ale fuj

      nebo Monica Bellucci *14*
  • nevite co je hezke

    Pro mě ta nejkrásnější modelka:) *14* je sice pravda že má trochu tvrdé rysy ale ty ji dělají originální a svou.. vypadá hodně sebevědomě a cílevědomě a to je výsledkem jejího úspěchu:) *5*
  • nepodařená Barbie

    Je hrozná.Taková Gemma, to je modelka první třídy ? Tohle je jen vtělení komerce.
  • heh

    Tak ta je opravdu nádherná.NEní vyhublá,má nádhernou postavu.Obličej má taky užasnej.Se nedivím že je mezi nejhezčími modelkami světa *4* *3*
  • 1.

    Mylsím si že je pěkná, má prostě něco do sebe(jinak by se asi nestala topmodelkou) Spolu s Kate Moss, Gisele Bündchen, Alessandrou Ambrosio, Karolinou Kurkovou, Gemmou Ward a Lindou Vojtovou patří rozhodně mezi nejkrásnější....
  • Alessandra-Howorím Jej ALE

    No Podľa mna Je Pekná Patrí medzi Najkrajšie Anjeli značky VICRORIA´S SECRET....A Wšak Na ALESSANDRU AMBROSIO Nemá žiadna Modelka z Victoria´s Secret A Ani žiadna Iná....ALESSANDRA je Moja Star a moja najwäčšia láska....Proste jej sa nikto Newyrowná Alessandra Je Pre Mna Naj Naj Naj Naj....Alessandra Je Môj *4* ...Môže mi howoriť aj 6 Miliár ľudí že je najškaredšia žena na swete ale ja tomu newerím....A ten kto powie o Alessandre že je škaredá tak by sa mal ísť dať liečiť na Očné!!!!
    To Bude Asi wšetko čo sa wyjadrím na Adresu Adriany Lima

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit