Přejít na výpis diskuzí

Adriana Neubauerová

OSOBNOST 18.4.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film/serial ???

    docela by mě zajímalo v čem dalším bude adriana hrát... VKV končí v prosinci ale natáčení už skončilo ...
    zajímalo by mě jestli bude hrát na primě nebo v nějakém filmu ? *5*
  • VKV

    Ahoj Adriano,ve VKV ti to moc sluší a moc ti přeji,abys co nejdřív našla svého tátu.Měj se hezky.
  • adriana

    jj adriana je moc hezká taky sem se nějak zakoukal. asi vyzkouším lásku in memoriam
    doopravdy *14* *14* *14* *14*
    ale nemohl bych kdyb najednou adriana řekla
    že je to lezba *15* *15* *15*
    *7* no ale neni to vyloučený
  • VKV

    ahojky lidi,múžu vám jenomříct že políbit jana zadražilabylo těžký ale schválně jsem to dvakrát zkazila protože jsem to chtěla ještě jednou... *3* .no jinak vám budu psát jestli chcete na vaše emaily...tak dávejte emaily a já budu psát... *4*
    • Re: VKV

      Já vím, že to může být zábava, ale snad není zapotřebí abyste sem psal/a hlouposti a podepisoval/a se mým jménem. Děkuji Adriana *3*
      • Re: Re: VKV

        to si myslíš že ti všichni zbaští že jsi adriana...no jestli ho to jsi na omyle..jsem na svým profilu poprvé protože nemám čas...a jak vidím dost si tady toho zodpověděla za mě ale musím říct že sis to nastudovala dobře takže se prosímtě už nevydávej za adrianu jo *4*
        • Re: Re: Re: VKV

          ty ses ale opravdu hloupoucka holcicka.....vydavat se za adrianu *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: VKV

            jj taky si myslím že to není ona kdo to tu píše ... *13*
            • terishek

              Re: Re: Re: Re: Re: VKV

              myslet sito múžeš ale někoho to baví víš se za mě vydávat ...a je to fakt trapné *13* *9*
        • Re: Re: Re: VKV

          :D
          • Re: Re: Re: Re: VKV

            *7*
  • barcaaasch

    Ahojky:)

    Ahojky,
    viděla sem tě ve VKV a líbila ses mi docela jsem se i pobavila *3* Je mi 13(bude 14) a moc mě láká herectví. Jenže bohužel nevím jak o sobě dát vědět proto mohla bys mi prosím poradit nějakou castingovou agenturu, nějakou dobrou na kterou je opravdu spoleh a moc nestojí? Třeba kde si byla ty? Děkuju moc *4*

    Barča *3*
    • Re: Ahojky:)

      Ahoj napis mi na mail Adrusha@seznam.cz a já ti poradím..:) *3*
      • Re: Re: Ahojky:)

        múžu ti taky napsat *7* *4*
        • Re: Re: Re: Ahojky:)

          Pokud se nebojíš, že to nejsem já.. *3* *1*
      • vanessskah--

        Re: Re: Ahojky:)

        Dobře už sem napsala pa *4*
        • vanessskah--

          Re: Re: Re: Ahojky:)

          To jsem já BarcaaaaSch akorát pod jinym ménem *3*
  • Dárek slov..

    je to jen možná
    mé roztoužené Já
    jak čeká na ráno
    probuzení do Tebe
    do náruče provoněné
    za úsvitu

    je to mé zamilované Já
    kalendář popsaný
    verši pro snění
    rýmy pro něhu
    inkoustem beze stop
    cestičky prochozené
    v duši
    mém holobytu

    štve mně to Já
    že srdce má na hniličku
    že ruce zahálí
    bez doteku těl
    přitom neváhal bych
    a tolik chtěl
    aspoň pohladit
    výměna opravdových citů...

    Vše nejlepší k narozeninám
  • ...

    Ája je skvělá holka a bohužel už moje bývalá spolužačka. Doufám, že se brzo uvidíme. Mam Tě ráda a děkuju za všechno. Pozdravuj Nicole. Dominika *9* *14*
    • Re: ...

      Domčo moje, samozřejmě Nicole pozdravovat budu, ale ty se k nám už hlavně koukej vrátit. *9* At je v té škole nějaká sranda.. *3*
  • Taneční

    Ahoj, nechodíš náhodou do tanečních k Vavruškovi ??? Bud to ses ty nebo tvoje dvojnice... Neuvěřitelná podoba. Díky...
    • Re: Taneční

      Jj, chodím tam.. *3*
  • LHŠ

    Ahoj jen jsem se chtěl zeptat jestli si náhodou nejezdila na letní hereckou školu a pokud jo tak jestli ještě nikdy pojedeš měj se fajn nebo ne jak říkám Mějte se jak chcete a kybycovat jděte Xd *3* *3*
    • Re: LHŠ

      Náhodou jsem jezdila, byla jsem tam asi 3x. *4* Už nejspíš nepojedu, jsem na to asi už příliš velká..:)
  • životopis

    Ahoj Adriano,

    chtěl bych Tě poprosit, jestli by si mi mohla poskytnout nějaké informace o sobě. Píši o Tobě jednu práci a potřeboval bych toho vědět o Tobě víc. Je náročné vůbec něco sehnat o Tvém životě, zálibách apod.

    Pokud by Ti to nevadilo a měla by si čas, tak mi napiš na mejl, budu rád.

    PS: Jinak oceňuji Tvůj přístup k hippoterapii a postiženým dětem *3* a v neposlední řadě gratuluji k filmovým úspěchům!!!!

    Jirka
    • Re: životopis

      Děkuju *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit