Přejít na výpis diskuzí

Adriana Neubauerová

OSOBNOST 18.4.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji

    Děkuju všem za přání k svátku *1* *4*
  • napaleni

    zdravim vsechny tak jsme se zase jednou nechali napalit od nake trubky co se vydava za adrianu
    • Re: napaleni

      Proč myslíš..?? *7* *4*
      • Re: Re: napaleni

        že nám sem nechceš dát náký fotečky *9*
  • Ahooj!!!!!

    Ahoooooj Adriano musím říct že seš dobrá herečka a v Maharalu si byla supr!!!!!! *4* Jak se ti tam hrálo s Matyášem Valentou??????Jestli ho někde potkáš tak ho ode mě určo pozdravuj!!! *3* Tak čau a měj se suprrrr!!!!

    Nikola *15*
    • Re: Ahooj!!!!!

      Děkuju...Matyáš je skvělej kluk, je s ním sranda a na place se chová jako naprostej profesionál, *4* takže se mi s ním hrálo skvěle... *4* *4* Pozdravovat určitě budu.. *3*
      • Re: Re: Ahooj!!!!!

        Není zač!!!!Jo,jo Matyáš je opravdu skvělej!!!Hrála si někdy s jeho sestrou Annou Marií Valentovou???*7*Natáčíš teď něco nového?????Tak zatím ahoj a ať se ti pořád daří!!!!!!!


        Nikola *4*
        • Re: Re: Re: Ahooj!!!!!

          Jo a já taky děkuju!!!!!! *4* *3* *4*

          Měj se supééér!!!!*3*

          Nikola *4*
  • svátek

    ahoj přeji vše nejlepší k svátku hodně zdraví štěstí lásky a vše co k tomu patří posílám pusu *14* *14* *3*
  • vše nejlepší

    Adriano, vše nejlepší k tvým dnešním jmeninám všechno nejlepší, hodně zdraví, at se ti daří vše co podnikneš, hodně lásky a at se ti splní vše po čem toužíš.
  • otázky pro Adrianu

    tak zdar a sílu, tak to jsem teda o hodně přišel, když tady byla Adriana a odpovídala na dotazy. No co se dá dělat, už se stalo. Ale snad se tady ještě objeví.Teda slíbila to. Takže bych se chtěl zeptat. 1) Někde jsem četl že jsi na Literárním gymnázium. A co taková konzervatoř? Pokuď teda plánuješ jít po této cestě. Myslím jsi, že máš na víc, kde plně rozvineš své dovednosti.
    2) co vlastně tak ráda posloucháš za muziku a co děláš ve svém osobním volnu.

    Děkuji ti za odpovězení těchto nenáročných otázek
    *4*
    • Re: otázky pro Adrianu

      O konzervatoři jsem dlouho přemýšlela a zvažovala pro a proti. Myslím, že jsem se rozhodla správně pro literární gymnázium. Herectví je hodně nejisté povolání a tak jsem si řekla, že nebude na škodu mít i nějaké vzdělání. *3* *4*
      A odpověď na druhou otázku: Z hudby poslouchám ráda snad všechno, nemám žádný vyhraněný styl a ani se pro něj nedokážu rozhodnout *3* A ve volném čase jezdím na koni a dělám hippoterapii s postiženými dětmi. *14*
  • pro Herny7

    Film "Láska in memoriam" si muzes pujcit v internetove videopujcovne CT. Je to na www.ceskatelevize.cz, stoji to jenom 40Kc (nebo tak nejak) a je to asi na 24 hodin. Je potreba si k tomu stahnout nejaky program na prehravani, coz muzes primo na tech strankach CT. Hodne zdaru...
    • Re: pro Herny7

      dik
  • ještě 2otázky

    nechtěla by si sem hodit náky foto? nebo videjko. a ta druhá jestli nevis kde by se dal sehnat ten tvůj film láska in memoria vřele děkuji *14* *1*
    • Re: ještě 2otázky

      Fotky zatím žádné nové nemám, ale až je mít budu tak je sem určitě dám. A s tím filmem ti bohužel moc neporadím, ale jestli ho seženu, tak ti dám vědět.. *3* *4*
      • Re: Re: ještě 2otázky

        to ti z natáčení lidi ten film nedali jo? *3* To je náký divný? Mám kámoše kterej taky točí a říkal že filmy z natáčení dostávaj normálně *5*
        • Re: Re: Re: ještě 2otázky

          Ano, dali mi fotky z natáčení, ale bohužel je nemůžu použít... *9*
          • Re: Re: Re: Re: ještě 2otázky

            a náký domácí fotečky? *7* *14*
  • kluk

    ahoj chtěl sem se zeptat jestli máš nějaké přítele *3*
    • Re: kluk

      Hm...přítelů mám spoustu, ale na chození ne..:) *3*
      • Re: Re: kluk

        jaktože taková pěkná holka a snikým nechodí? věk na to máš.
  • Pro Domču

    Domčo, pro tebe cokoli... *3*
    • Re: Pro Domču

      oo děkuji *14* ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit