Přejít na výpis diskuzí

Adriana Neubauerová

OSOBNOST 18.4.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Pro Domču

    oo děkuji *14* ....
  • Pro Domču

    Domčo, pro tebe cokoli... *3*
  • TOP

    Ája je nejvíc stylová....skvělá holka fakt....nedám: *14* ......LUXUS.......
    otázka: Přineseš mi zejtra na sváču paštiku? *4* *15* .....Like U moc *15*
  • Děkuju

    Ahoj lidi *4*
    Mrzí mě, že jsem Vás neobjevila dřív určitě bych Vám napsala. Ale tak snad to můžu ještě napravit. *1* *7* Chtěla bych Vám poděkovat za všechny pochvaly i kritiky a za snahu o vytvoření nějakého webu. Opravdu mě to hrozně potěšilo a hlavně překvapilo. *8* *14* Také děkuju za všechna přání k narozeninám. Co se týká otázek, klidně se ptejte *3* slibuji, že sem budu teď chodit častěji a pečlivě odpovídat. Ještě jednou děkuju a těším se na otázky. *1* *14*
  • nuda

    nak se tu nic nedeje sakryš tak Adrianko zavítej mezi nás
  • Narozky

    Také přeji Adrianě všechno nejlepší, hodně lásky a at se ti vyplné vše po čem tvé srdce touží.
  • narozeniny

    ahoj Adriánko přeji ti vše nejlepší k dnešním narozeninám hodně zdraví a lásky a vše co k tomu patří. To ti ze srdce přeje Jarda
  • Re: Web

    škoda no.
  • Web

    No ja nwm me se to nejak nepovedlo uplne na hovno aji tu oblibu k adriane sem ztratil ze uz se o nu moc nezajimam tak sry...
  • Web

    Ahoj tak co jak vypadá ten Web?
  • Re: Film

    tak to já taky
  • Film

    Jenom diky tomu filmu Laska in Memoriam sem se o ni dozvedel :) ale taky budu shanet...
  • film

    tak jestli ho tam uvidíš dřív než já tak se ozvi taky bych si ho stáhnul
  • film

    tak já jsem ten film scháněl taky všude možně na internetu,ale bohužel jsem neměl štěstí. Snad ho daj do půjčovny v ČT.
  • film

    jo asi ty eStranky a chtěl sem se vás zeptat jestli nikdo nemáte natočenej ten nedělní film Láska in memoria tak kdyby jste ho nikdo měl tak písněte pak se nák domluvime díky moc
  • Web

    No, kdyby záleželo jenom na mne tak bych volil eStranky. Tak bych dal hlasovat a uvidíme.
  • jasný

    to je jásný, že ti pomůžem
  • Web

    Co si myslite co je lepsi na web blog nebo estranky? :) *7*
  • Adriana

    no to je fakt, že jsme se ještě na nic nezeptaly. Bylo by super nějaký Chat v přímém přenosu s Adrianou.
    Jasně, jestli ti můžeme nějak pomoci vytvořit Web o Adrianě tak řekni.
  • je to mozne

    jj to je docelá možné že nám Adriana neospovi do důchodu, když jsme se jí ještě nikdo na nic nezeptal *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit