Přejít na výpis diskuzí

Adriana Neubauerová

OSOBNOST 18.4.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adriana

    jojo ja taky ale este se tam nezverejnili tak mozna pozdeji jo a pracuju na webu o adriane tak kdyby byl nekdo tak hodny a pomohl mi :) moc to nedavam
  • Adriana

    Tak uvidíme, třeba opravdu nás jednoho krásného dne překvapí. Jenom aby jsme zase nečekali třeba až do důchodu *1*
    Abych nezapoměl hodil jsem tam nějaké další fotky do galerie.
  • Adriana

    nevim ale jestli se tady nekdy adriana koukne a opovi tak je to ten nej clovek *1*
  • kdo?

    A nevíte kdo vlastě tohle vše založil?
  • Re: Re: odpovedi

    cau Freitagu2,
    jj musíme držet palce snad se nám ozve, bylo by to super *3*
  • Adriana

    Achjo nehapu jak to dela ze nas vsechny okouzlila...asi ma talent *4*
  • Re: odpovedi

    Zdar Herny7,
    no podle mého osobního názoru o nás vůbec neví.Protože těchto diskusních fórů co se týká Adriany je určitě víc. To by chtělo, aby jsme se sešly dohromady do jediného fóra. No a pokud se opravdu dívá na své stránky, tak si nás určitě najde. Bylo by to skvělé, kdyby odpovídala na naše otázky. Je mi jasné, že se na stránky nedívá každý den, ale na otázky by mohla odpovídat třeba jednou mesíčne. Tak si budem držet palce, třeba to vyjde.
  • odpovedi

    zdrávím vás. kluci co myslíte mohla by nám tu adriána odpovídat na naše otázky? a nebo o těchto fanouškách vůbec neví
  • hezka

    jj taky se mi holčina moc líbí a v tom filmíku mě okouzlila. myslel jsem že budu jedinej ale né. seš opravdu nádherná adriáno. *14* *14*
  • Dobrý výkon Adriano

    tak se přidávám do naší party *14* . Skvělý vykon, moc ji to tam slušelo.
    Určo z ní něco bude a ještě o ní uslyšíme. Neví někdo, kde se dají sehnat ty skvělé písničky? Dííík za radu.
  • Miluju ji

    *14* Já ji moc miluju.Nechápu to ale okouzlila mě a to dokonale...Taky jsme tu byl už včera a našel si to jméno na NEtu jen jsem nevěděl jak přidat příspěve *3* Ale je to fakt moc moc půvabná dívčina *14* *14* *5*
  • Adriana Neubauerová

    taky sem koukal na ten film .. a musím jen konstatovat že český mladý herečky mě pořát překvapují... *1* *14*
  • Re: hodnocení

    Tjn, a nejhorsi ten konec..
    ale par casti stalo za to *14*
  • hodnocení

    Jinak teda ta holka svým půvabem zachránila celej film, kterej stál ouplně za hovno. A 99% hereckejch výkonů, bohužel i její... dost slabota
  • Laska

    Asi jsem blazen, ale asi jsem se zamiloval *4*
  • Bláznovství

    Myslel sem si o sobě, že ve svém věku už mě to nemůže potkat, ale nepotkal mě stejný osud ako tu dívku z filmu???
  • Kočenta

    Koukám, že nejsem jediný, kdo se na ten film dnes koukal a pak si musel v Googlu vyhledat to jméno Adriana Neubauerová *1* A musím jen souhlasit - mrtě moc hezká ;o)
  • Adrianka

    Fakt hezka holka.
  • Kocka

    Ses fakt hezka holka Adrianko *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit