Přejít na výpis diskuzí

Adriana Neubauerová

OSOBNOST 18.4.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • svátek

    ahoj přeji vše nejlepší k svátku hodně zdraví štěstí lásky a vše co k tomu patří posílám pusu *14* *14* *3*
  • Kočenta

    Koukám, že nejsem jediný, kdo se na ten film dnes koukal a pak si musel v Googlu vyhledat to jméno Adriana Neubauerová *1* A musím jen souhlasit - mrtě moc hezká ;o)
  • Adriana Neubauerová

    taky sem koukal na ten film .. a musím jen konstatovat že český mladý herečky mě pořát překvapují... *1* *14*
  • pro Herny7

    Film "Láska in memoriam" si muzes pujcit v internetove videopujcovne CT. Je to na www.ceskatelevize.cz, stoji to jenom 40Kc (nebo tak nejak) a je to asi na 24 hodin. Je potreba si k tomu stahnout nejaky program na prehravani, coz muzes primo na tech strankach CT. Hodne zdaru...
    • Re: pro Herny7

      dik
  • bléééééééé

    Je mi z vás na nic co na ni všichni vydíte herečka dobrá moc není a krásná taky ne *8* *8* *8*
    • Re: bléééééééé

      přesně tak Adrianka je supéééér *14*
    • Re: bléééééééé

      Zdravím Áju *3* Nevím co pro ti ni máš, ale podle mě hraje mooc dobře a vypadá ještě líp *14*
    • Re: bléééééééé

      mozna bys misto tech kecu mel chodit do skoly, tam by te mozna naucili, ze slovo "vidite" se pise s mekkym "i"...
    • Re: bléééééééé

      Závidíš jí to co???? *13* *13*
  • barcaaasch

    Ahojky:)

    Ahojky,
    viděla sem tě ve VKV a líbila ses mi docela jsem se i pobavila *3* Je mi 13(bude 14) a moc mě láká herectví. Jenže bohužel nevím jak o sobě dát vědět proto mohla bys mi prosím poradit nějakou castingovou agenturu, nějakou dobrou na kterou je opravdu spoleh a moc nestojí? Třeba kde si byla ty? Děkuju moc *4*

    Barča *3*
    • Re: Ahojky:)

      Ahoj napis mi na mail Adrusha@seznam.cz a já ti poradím..:) *3*
      • Re: Re: Ahojky:)

        múžu ti taky napsat *7* *4*
        • Re: Re: Re: Ahojky:)

          Pokud se nebojíš, že to nejsem já.. *3* *1*
      • vanessskah--

        Re: Re: Ahojky:)

        Dobře už sem napsala pa *4*
        • vanessskah--

          Re: Re: Re: Ahojky:)

          To jsem já BarcaaaaSch akorát pod jinym ménem *3*
  • adriana

    jj adriana je moc hezká taky sem se nějak zakoukal. asi vyzkouším lásku in memoriam
    doopravdy *14* *14* *14* *14*
    ale nemohl bych kdyb najednou adriana řekla
    že je to lezba *15* *15* *15*
    *7* no ale neni to vyloučený
  • 4teens

    Ahoj, chtěla sem se tě zeptat jestli bude ještě nějaké pokračování 4teens. Je to opravdu super seriál. V roli Paty ti to moc sluší :). Jsi moc hezká holka :)
    Hezký den :)
    S pozdravem Míša :)
  • Kocka

    Ses fakt hezka holka Adrianko *3*
  • Bláznovství

    Myslel sem si o sobě, že ve svém věku už mě to nemůže potkat, ale nepotkal mě stejný osud ako tu dívku z filmu???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit