Přejít na výpis diskuzí

Adriana Neubauerová

OSOBNOST 18.4.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Laska

    Asi jsem blazen, ale asi jsem se zamiloval *4*
  • Miluju ji

    *14* Já ji moc miluju.Nechápu to ale okouzlila mě a to dokonale...Taky jsme tu byl už včera a našel si to jméno na NEtu jen jsem nevěděl jak přidat příspěve *3* Ale je to fakt moc moc půvabná dívčina *14* *14* *5*
  • kdo?

    A nevíte kdo vlastě tohle vše založil?
  • je to mozne

    jj to je docelá možné že nám Adriana neospovi do důchodu, když jsme se jí ještě nikdo na nic nezeptal *3*
  • ještě 2otázky

    nechtěla by si sem hodit náky foto? nebo videjko. a ta druhá jestli nevis kde by se dal sehnat ten tvůj film láska in memoria vřele děkuji *14* *1*
    • Re: ještě 2otázky

      Fotky zatím žádné nové nemám, ale až je mít budu tak je sem určitě dám. A s tím filmem ti bohužel moc neporadím, ale jestli ho seženu, tak ti dám vědět.. *3* *4*
      • Re: Re: ještě 2otázky

        to ti z natáčení lidi ten film nedali jo? *3* To je náký divný? Mám kámoše kterej taky točí a říkal že filmy z natáčení dostávaj normálně *5*
        • Re: Re: Re: ještě 2otázky

          Ano, dali mi fotky z natáčení, ale bohužel je nemůžu použít... *9*
          • Re: Re: Re: Re: ještě 2otázky

            a náký domácí fotečky? *7* *14*
  • napaleni

    zdravim vsechny tak jsme se zase jednou nechali napalit od nake trubky co se vydava za adrianu
    • Re: napaleni

      Proč myslíš..?? *7* *4*
      • Re: Re: napaleni

        že nám sem nechceš dát náký fotečky *9*
  • ??MuSiC??

    Ahoj Ájo *3* Co posloucháš za hudbu? Napiš prosím aspoň nějakou skupinu bo zpěváka/čku *3* Děkuju *4*
    • Re: ??MuSiC??

      Mám ráda staré dobré Beatles, Abbu, potom třeba Franka Sinatru, Luise Armstronga, nebo Daniela Powtera a Miku. Z té české scény mám ráda například kapelu UDG. *14* *3*
      • Re: Re: ??MuSiC??

        A co snoop dogg?? zklamala si mě. *9* Nepatříš už do west coastu *4*
  • Web

    No, kdyby záleželo jenom na mne tak bych volil eStranky. Tak bych dal hlasovat a uvidíme.
  • Pro Domču

    Domčo, pro tebe cokoli... *3*
    • Re: Pro Domču

      oo děkuji *14* ....
  • Děkuji

    Děkuju všem za přání k svátku *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit