Přejít na výpis diskuzí

Adrien Brody

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já ho žeru... *14*
  • Adrien je bezva herec. Umí dobře zahrát blázna jako ve filmu VESNICE, ale taky romantika jako ve filmu KIN KONG. Je hezký a doufám, že jeho hvězdičky jen tak rychle nezhasnou *14* *3*
  • Jestliže chcete vidět Adriena S postřeleným zadkem doporučuju Aféru s náhrdelníkem. Jeho role je zde spíš než špatná komická. Jinak každý film s Adrienem je bomba *14*
  • svěrací kazajka

    Včera jsem viděla Svěrací kazajku-je to bomba! *1*
  • Nedávno jsem se dívala na remake King Konga a splnil mé očekávání-pořád samé honičky,triky...v mnoha věcech mi připomínal Jurský park,který nemá zrovna v lásce.Ale oproti Jurskému parju měl King Kong obrocskou výhodu:Adriena.Vždy,když se na scéně objevil ,tak ten film konečně dostal ty správné "grády"-dodal tomu "milostnému" trojúhelníku třetí rozměr.Jen je škoda,že tam Adrien nedostal víc prostoru...hned by ten film byl mnohem zajímavější 8)
  • Adrien

    viděli jste svěrací kazajku? doporučuju všem.náááádhera.je pravda, že je to nádherný kus chlapa.koťátko.
  • Brodíček

    Adrian je fakt mega herec a taky chlap.Viděla sem King konga a tam je fakt supr hlavně ten jeho úsměv a oči.Je to můj nejnejnejnejnej herec. *1* *1*
  • zrovna před týdnem jsem viděla King Konga a Adrien mě tam fakt tak nadchl, že jsem si hned půjčila Pianistu a toje fakt bomba!!! Naprosto excelentně zahranej film. Téměř ho zahrál celej sám.1000x lepší než blbej komerční Schindleruv seznam. Fakt super. *3*
  • Adrien Brody je muj nejoblibenejsi herec a myslim,ze nejlepsi byl bezkonnurencne ve filmu PIANISTA, kde hlavni roliztvarnil naprosto famozne!!!Samozrejme je moc moc hezkej chlap a mocse mi libi!!! *3*
  • zdar. jo, musim uznat, že adrien má neuvěřitelně originální a krásnej obličej, ale s tím hraním, to jsem trochu na pochybách, páč nemůžu se stotožnit s tim, že dostal oscara za Pianistu a přitom se mi zdálo, že tam toho moc nezahrál. noc proti, ale chodit sklíčeně mezi troskami domů, by dokázal každej druhej. jo, nejsem žádnej odborník, ale kam se "hrabe" třeba na současný Joaquina Phoenixe nebo Jamieho Foxx? ! *7* no, tak já radši letim.zatim Pa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit