Přejít na výpis diskuzí

Adrien Brody

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • největší řízek

    Ahojka lidi, musim, říct, že Adriene může hrát snát v každym žánru filmů. Protože se do toho vžije a vy mu to věříte.
    Já bych mu dala oscara za to, že vůbec je. *3*
    Je to fakt nejlepší stylovej herec není to žádnej sladouch, ale přitom má náký to osobytý kouzlo. Prostě největší řízek. *14*
  • Životopis

    Prosím vás, kdo psal ten životopis - co je to za výraz: "hrál s Robinem Wright Pennem". Robin Wright Penn je žena, navíc krásná žena, herečka a manželka /možná už bývalá/ herce a režiséra Seana Penna. Tak si nejdřív sežeňte správné informace.
  • Čím to jen je, že tenhle na první pohled ne úplně klasický krasavec, je tak moc poutavý, tak moc... nedokonale dokonalý?
    Hraje očima, a do svých filmů vnáší lidskost a pravdu, můžete mu uvěřit skoro všechno, protože z těch jeho krásných očí vždycky přesně víte, co se mu honí hlavou... Někdy je chladný, jindy vás dojme k slzám a jindy je jeho pohled tak žhavý, že by se k němu jedna vrhla a jen přihlížela, jak jeho košile odlétává někam pryč a hned v patách za ní i její zábrany... Vážně, takhle na mě působí jen jediný herec na světě - Adrien *14* *14* *14*
  • lesliee

    filmy se točí asi jen poslednich sto let :) ale musim souhlasit Brody patří mezi nejlepší herce světa (mozná i vede- všechny herce neznám tak nevim)
  • je to šupina!!!

    Adrien se mi hrozně moc líbí!! Když jsem viděla ukázky na King Konga,říkala jsem si, že to musí bejt hrozná blbost,ale když jsem zjistila že tam hraje Adr. hned jsem na to musela jít. A samozřejmě, že se mi to moc líbilo!!:) Moc mu to tam sluší a hraje opravdu skvěle! Je to můj nejoblíbenější herec!!! Je úúplně náádhernej, ten nos! A ty oči! Fakt šupina!!
  • Adrien

    Adrien Brody má nejen obrovský charisma a talent, ale jako jeden z mála "stars" je hrozně milej a příjemnej člověk i v reálu. Kéžby takových bylo víc...
  • Adrien

    Adrien je úžasnej *14* má charisma, talent a taky ty jeho krásný smutný oči *14* všechny jeho filmy jsou nádherný! A pokud chcete vidět opravdu skvělý film, kde podal Adrien nádherný výkon (ve filmu je trochu trhlý, praštěný a strašně roztomilý), tak je to film Dummy (Loutka) tam Adrien nemá chybu!!! Doporučuji
  • vše nej ,jseš ten nejlepší!!!!!!!!!
  • Nic ve zlém ale Adrien Brody který se narodil 14.4.1973 v New Yorku Citý USA jeho věk 42 let a kdiby něco je herec (producent)já si ho proto oblíbila protože hrál v mím oblíbeným filmu (The Village)a zdal se mi tak trochu divnej a proč? on tam totiž rhá pořádniho (DEBILE)ale jinak fajn jenom mě mrzí že nezná MILEY CYRUS šak by sní zešílel jako v tom mém filmu. DÁTUM 2.9.2014 ve 21:04
  • BRODY

    VYDÍM ŽE IQ NAVŠTĚVNÍKŮ TĚCHTO STRANEK JE DOST MIZERNÉ (RADEJI CHODÍ NA TZV. "KRASAVCE" TYPU BRAD PITT) V HERECTVÍ UŽ TO VYPADÁ ŽE XICHT JE VÍC JAK TALENT KDO PROHLÁSÍ ŽE PIANISTA JE HORŠÍ NEŽ TROJA JE....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit