Přejít na výpis diskuzí

Adrien Brody

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KOLORKO

    MUSÍME JEN SOUHLASIT MÁŠ OPRAVDU DOBRÉ NÁZORY
  • Hlas (pro Brodyho) jedný holky

    jo taky nesnášim ty uhozený holčičky který soudí jenom podle vzhledu. Myslím že Brody je ten kdo si zaslouží hrát je dokonalej rozumí svému řemeslu četla sem že muu trvalo stát se hvězdou sedumnáct dlouhých let ale dokázal to za to mu děkuju protože mám dalšího normálního herce, kterýho můžu obdivovat. Pianista a svěrací kazajka by bez jeho osobnosti nepřetčila zachraňte vojína Ryana nebo nad kukadčím hnízdem.Kdo souhlasí semnou je King a ví co říká
  • JE TO NÁDHERNÝ CHLAP!!!

    Je nádherný a moc se mi líbí jehó nos.Včera jsem viděla film Loutka a tam byl úžasný!Je jeden z mých nej...herců!
  • Adrian..............

    .............je opravdu velmi talentovaný a skvělý herec. Včera sem viděla film "Loutka"(Dummy), který mě úplně nadchl. Adrian se mi moc líbí, a nejen jako herec. Má to, čemu se říká "kouzlo osobnosti"!!!!!!!!!!!! Opravdu hodně lidí letí na krasavce typu Pitt nebo Bloom, já taky, někdy:o), ale je fakt, že hezká tvář není to hlavní. A tito dva jmenovaní se mu nemůžou rovnat;o)
  • Adrien je fakt skvělej herec a myslim si že v každym filmu podává maximální výkony za který ho dost obdivuju.
  • Brody

    ja nevim co tu ještě napsat..prostě souhlasím stím že to je člověk který má své kouzlo a takových dnes už moc není...a o jeho talentu se nedá diskutovat....snad ho nikdy nepotká osud pohasinajicí hvězdičky ..já doufám že nikdy..má všechno zatím předsebou a věřím že časem zněj bude celebrita velikosti (nechutně sladkého) Breda Pitta a přesto zustane sám sebou a nikdy s něho nebude floutek...Kéžby=)...a o nádherně zelených očích,černých vlasech a užasné postavě.. no to prostě nemám co říct.....mám ho jako herce strašně ráda ....připadá mi strašně záhadnej a to je to co mě tak okouzlilo....a budu sledovat jak se to s jeho karierou vyvine ..no nevim co dál to by bylo nadlouho......zas někdy něco přidám časem=)
  • Adrien Brody je muj nejoblibenejsi herec a myslim,ze nejlepsi byl bezkonnurencne ve filmu PIANISTA, kde hlavni roliztvarnil naprosto famozne!!!Samozrejme je moc moc hezkej chlap a mocse mi libi!!! *3*
  • Brodíček

    Adrian je fakt mega herec a taky chlap.Viděla sem King konga a tam je fakt supr hlavně ten jeho úsměv a oči.Je to můj nejnejnejnejnej herec. *1* *1*
  • svěrací kazajka

    Včera jsem viděla Svěrací kazajku-je to bomba! *1*
  • Jestliže chcete vidět Adriena S postřeleným zadkem doporučuju Aféru s náhrdelníkem. Jeho role je zde spíš než špatná komická. Jinak každý film s Adrienem je bomba *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit