Přejít na výpis diskuzí

Agáta Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AGÁTKO DRŽ SE !!!

    AGÁTKO!
    POSÍLÁM MNOHO POZDRAVŮ !!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • AGÁTKO!

    MILÁ AGÁTKO !
    MOC TI DRŽÍM PALCE A JEŠTĚ VÍCE TI PŘEJÍ AŤ TI TO Z HONZOU VYDRŽÍ A TŘEBA I VYJDE (JAKO ŽIVOTNÍ PARTNER).MOC VÁM TO SPOLU PASUJE A SLUŠÍ ! JIŘÍ
    *3* *1* *3* *15* *15* *14* *14* *15* *15* *3* *1* *4* *3*
  • ...LIDI PROBOHA NEZÁVIĎTE DRUHÝM ÚSPĚCH...

    LIDI!
    VIDÍM NA VÁS VELMI DOBŘE ODSUD SHORA!!!
    PROSÍM VÁS O VÍCE LÁSKY A TOLERANCE A HLAVNĚ NEZÁVIĎTE SI TOLIK A PŘESTAŇTE SE ÚPLNĚ ZBYTEČNĚ NENÁVIDĚT !!! *3* *3* *3* *13* *13* *13* *13* *3* *3* *4*
  • AGÁTKO DRŽ SE !!!

    AGÁTKO DRŽ SE !!!
    NENECH SE OVLIVNIT ZÁVISTIVÝM OKOLÍM,ALE NAOPAK, BER PODPORU OD LIDÍ TI FANDÍCÍCH A HLAVNĚ PŘEJÍCÍCH!!!
    *1* *3* *14* *3* *15* *15* *15* *3* *14* *1* *3* *4* *15* *4* *3* *14* *3* *14* *3* *14*
  • hudy

    Mazání

    Promazala jsem opět celou diskusi (i to, co jsem předtím přehlédla, za což se omlouvám). Mažu (nejenom) já a budu mazat - veškeré vulgarismy, urážky, pomluvy, zdvojené příspěvky a věci, které zde nemají co dělat! Dělám to u všech osobností a rozhodně nikoliv proto, že bych měla nějaký komplex, ale proto, že jsem jeden ze správců, kteří dohlíží na diskusní fóra.
    Pokud chcete vyjádřit negativní názor, tak prosím, ale slušnou formou!
    • larka

      Re: Mazání

      ale, ale je demokracie......víš co to znamená?
      I kdybych si myslela, že je Země deska, musíš to respektovat...byl by to MŮJ NÁZOR!
      A fakt nechápu proč to mažeš, kdyby to byla diskuse o mě, tak by mě zajímalo, co si o mě moji fanoušci myslí! *13*
      • eleadrin

        Re: Re: Mazání

        Promiň, ale je názor a je urážení.. Nevím, co ti smazala, ale kdybych byla admin, tak veškerý vulgarity, urážky a nadávky mažu taky...
    • 8.ball.8

      Re: Mazání

      Copak jsem řekl nevhodného a vulgárního? Proč to mažeš ale zároveň tu necháš Tvůj vlastní příspěvek? Ty už jsi tak trošku úchylná na to tlačítko "smazat" viď? *3*
  • Agáta je namyšlená

    Ať si říká kdo chce co chce,ale Agáta je jen namyšlená.Nechci ji urážet,protože já taky nerada čtu nevhodné drzé vzkazy pro mé oblíbence,ale tohle musím napsat:,,Je namyšlená,ráda ukazuje prsa a je neskutečně drzá!Včera jsem se dívala na Top Stár Magazín a je neskutečný jak uráží Simonu!!!Jenom kvůli tomu,že Simona teď chdí s jejích bývalím klukem.Je hrozná jak tam ukazuje palce dolu!Jediné co na ni mohu říct je to,že je hezká,ale to je boužel všechno.Komu připadá simpatická tak...Halo...Halo...Proberte se."Jinak se omlouvám,že urážím její fanoušky,ale musíte mi uznat,že říkám pravdu.A je to pravda.Kdo se mnou souhlasí???
    • Re: Agáta je namyšlená

      tak jsem se tu docela pobavil. Je tu spousta intošů co někoho pomlouvají, co se týká inteligence, ale zjistil jsem, že ani nedokáží napsat text bez hrubek-fakt super. Pak je tu také spousta slečen co jen závidí, přitom ani tuto slečnu nikdy neviděly na vlastní oči. Jo bulvár ten dokáže člověku vnutit do hlav to co potřebují. Jestli to je pravda tak klobouk dolů, protože super image se jí opravdu povedla. Nikdo nemluví o nikom jiném než o ní. Kdyby to byla zaprdlá modelka typu naší miss worl, tak se o ní neví. Jen se podívejte na tu naší miss world jak je upřímná a s krásným-falešným názorem. Hanychová ho alespoň má a to si na ní cením. *13*
      • amush

        Re: Re: Agáta je namyšlená

        Sakra co tu srovnávás Hanychovu s Miss World:Jestli neumis anglicky tak je to Miss světa, takze i kdyby Agata sla na 100000000 plastik,nemuze se nicim vyrovnat Taťáne,protoze to je modelka na správném míste,jak se vyjadruje a chova a co děla pro charitu,umí neco z toho hanychova??neumí a nikdy nebude!A takovy detail Taťana je celá přirodní a je nadherna,to hanychova sla na par zlepsovacek a sak ji to ani nepomohlo!Dela ze sebe nejvetsí profesionálku,pritom nic neumi.Sem zvedava jak by to zvládla treba v Miláne nebo v New yourku!
        Che toto jeste srovnávat s taťanu takovu nicku agatu! Neodsuzuju ostatni fanousky,ale toto me fakt dostalo! *8*
        • eleadrin

          Re: Re: Re: Agáta je namyšlená

          To, zda je Taťána přírodní nebo ne, je vcelku jedno, dle mého názoru totiž vypadá na svůj věk neuvěřitelně staře, jako "zachovalá" třicátnice. Agáta aspoň vypadá na svých 24... A co se týče zrovinka Kuchařové, tak mi připadá neuvěřitelně falešná - naučené pózy, naučené úsměvy = nulová přirozenost ve společnosti...
    • Re: Agáta je namyšlená

      Souhlasim s Tebou.
      Sice je možna hezka, ale nemůžu o ni říct jedinou kladnou vlastnost kterou by ona měla*13*. Je to prostě dilinka která si myslí, že se z ni každej po....e a že ji všichni budou mít vždycky rádi. Ale hodně lidem právě její chování vadí a proto o ni píšou to co tady na té debatě je.A že takle pomlouvá Simonu? Ubohost největší*15**15**15*! At už si každej myslí o mym komentáři co chce, stojim si za nim a AGÁTA by už konečně měla dostat rozum a chvoat se jako dospělý člověk. *3* *7*
      • Re: Re: Agáta je namyšlená

        hele ale když si ta postarší dáma nechá dát nemalé prachy za charitativní akcii,,,tak to je coool? chce to mít rozhled vy smůly
  • PROČ FOTOGALERIE NEFUNGUJE JAK DŘÍVE???

    VÁŽENÍ!
    MŮŽETE NĚKDO ZJISTIT PROČ FOTOGALERIE UŽ DELŠÍ DOBU NEFUNGUJE ???
    SPRÁVCE ASI NEMÁ ČAS NA SVÉ POVINNOSTI.NEVÍM CO HO VÍC ZAMĚSTNÁVÁ, NAPADLA MNE JEDNÁ VĚC,ALE TO BY BYL MŮJ PŘÍSPĚVEK SMAZÁN !!!
    ZODPOVĚDNÍ LIDÉ KONEJTE !!!
    *15* *3* *3* *3* *13* *13* *13* *3* *3* *15* *8* *8* *8*
    • Re: PROČ FOTOGALERIE NEFUNGUJE JAK DŘÍVE???

      ...MYSLÍM HLAVNÍ FOTOGALERII OSOBNOSTI !!!
      AGÁTČINA FOTOGALERIE FUNGUJE !
      *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
      • hudy

        Re: Re: PROČ FOTOGALERIE NEFUNGUJE JAK DŘÍVE???

        Pláčeš na špatném hrobě, v diskusi se to určitě nedovíš, odpověď ti mohou dát pouze hlavní adminové,např. kakadu - a to ještě jen vzkazem, takže pokud nejsi registrovaný, je mi líto...pokud já vím z částečných informací, tak celý server se inovuje a předělává, tak možná proto.
        Vydrž a trpělivost (jak je neustále psáno mně) a hezký den přeje hudy *4*
        • Re: Re: Re: PROČ FOTOGALERIE NEFUNGUJE JAK DŘÍVE???

          ...DÍKY HUDY! *3*
  • POZDRAV

    AHOJ AGÁTKO !
    POSÍLÁM TI POZDRAV Z DOVOLENÉ!
    TVŮJ VĚRNÝ FANDA JIŘÍ
    *3* *15* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *15* *4*
  • juve

    Narozeniny!!!

    Všechno nejlepšíí!!!! *14* *14*
  • bohudik

    Přání

    Vše nej k narozkám Agátko *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit