Přejít na výpis diskuzí

Agnetha Fältskog

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Agnetha

    Agnetho, přeji ti všechno nelepší k tvým kulatým narozeninám. ABBU mám nejraději a to se nezmění a ty si byla ta moje nejoblíbenější část.
  • Vše nejlepší

    Milá Agnetho, chtěla bych Ti k Tvým narozneninám popřát všechno nejlepší, hodně zdraví a dobrých přátel...
    ABBA bude vždycky patřit mezi mé nejoblíbenější skupiny a to, že je to "hudební legenda" je naprostá pravda.
    A co dodat? Šťastné narozeniny!!!
  • Agnetha je super

    Agnetho chtěla bych ti popřát k tvým narozeninám hodně štěstí, zdravý ,krásná léta a aby ti to pořád tak krásně zpívalo užij si je ve zdravý. *4*
  • Happy Birthday

    Milá Agnetho, k tvým dnešním narozeninám ti přeji hodně zdraví a mnoho štěstí. Jsi vážně fantastická zpěvačka. ABBA je skupina, kterou ve svých 16 letech s kamarády poslouchám nejraději. Muzikál Mamma Mia! jse viděla v kine 3x. Vážně, HAPPY BIRTHDAY *14* *3* *4* *8* *15* *5*
  • Agnetha je super

    Ahoj zdravím všechny obdivovatele Agnethy,Agnetha pro mě znamená hodně a setkání sní,je zatím pro mne jen snem.Jsem její obdivovatelkou celý svůj život a její podpis,by pro mne znamenal hodně.A tak bych vás chtěla poprosit,vím že nebudu nejspíš první kdo žádá o její adresu.Ale přece jen kdyby ji někdo měl nebo věděl jak se sní můžu zkontaktovat přes jinou adresu,tak mi ji prosím zde napište byla bych vám moc vděčná předem děkuji.
    • Re: Agnetha je super

      Její adresa na její firmu:

      Agnetha Faltskog Productions AB
      Sodra Brobanken 41 A
      111 49 Stocholm
      Sweden

      Co se týče osobního setkání,moc nadějí bych si nedělal , bydlí na velkém ranči u Stockholmu na ostrově Ekerö, přes Google satelitní mapu si to můžeš najít ale ten ranč je jak nedobytná pevnost,hlídá ho bezpečnostní služba a všude jsou kamery a pokud by se ti tam přesto podařilo dostat vždy dostaneš odpověď , že není doma.Ona je samotář a o cizí návštěvy moc nestojí.Jediná šance je ji potkat na Ekerö na procházce nebo někde venku pak máš šanci požádat o podpis. Velice si hlídá soukromí.Dále další rada pokud ji pošleš plakát abba aby se ti podepsala tak ti ho nepodepíše a vrátí zpět,podepisuje pouze sebe a pokud pošle tak svůj vlastní plakát. ABBA pro ní dávno skončila a na toto téma neuspějete.Jinak pokud se za ní vydáte přeji hodně štěstí.
      *4* *4*
    • Re: Agnetha je super

      Ahoj všichni, adresa na Agnethu do její firmy kde si může každý napsat o plakát nebo podpis:

      Agnetha Faltskog Productions AB
      Sodra Brobanken 41 A
      111 49 Stocholm
      Sweden
    • Re: Agnetha je super

      Také se tam chystám, splnit si svůj sen.... můžeme jet spolu...... *3*
    • Re: Agnetha je super

      Ahojky, jsem na tom stejně....chci za ní jet....nechceš jet také??????
    • Re: Agnetha je super

      Ahoj, jsem velký fanoušek Agnetha a mám nanu kontakt. Pokud máš o něj zájem tak mě kontaktuj na můj gmail. Jinak mám 19 let a jsem ze země Slovensko. A pohlaví chlap.
      Tak se ozvy.
      • Re: Re: Agnetha je super

        Ne, tohle není tvůj mail, to je můj mail!
  • agnetha

    má tam být the pred tim game *14*
    • Re: agnetha

      ahoj všichni obdivovatelé Agnethy,ač jsem žena,jsem jí okouzlená a miluju její písničky,škoda že neumím anglicky,tolik bych chtěla vědět o čem zpívá,bolí mě duše už té hudby,natož asi jak vroucné a smutné musejí být texty.miluju jí a přeju jen vše dobré *3*
      • constance

        Re: Re: agnetha

        koukni se na www.pohodar.cz tam jsou překlady
  • agnetha

    Agnetha e supeerr řekla bych že je nejj z ABBY.Zrovna tancujeme na pisnicku z ABBY The Name Of Game.zboznuju agnethu!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Agnetha

    Prosím neví někdo adresu na Agnethu? Předem děkuji za odpověď *14* *14*
  • a

    Trošku opožděně, včera jsem to nestihla, ale všechno nejlepší Agnetho, hodně štěstí, zdraví a ještě mnoho krásných písniček:))
  • kisby

    !!Happy Birthday!!!

    Také přeji hodně zdravý a štěstí...pro další šťastná léta!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit