Přejít na výpis diskuzí

Alba Rico

OSOBNOST 4.3.2014 
121 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všej nejj Alba mam tě rada *14* *14* a hodně zdravi a hodně štesti
  • Ariano cami bude s maxi camila bude s brodvejem, sy hloupa jak by mohla byt naty s brodvejem když o brodveje nema vubec zajem *3*
  • Naty je proste najlepšia je krasná mám ju zo všetkych dievčat rada a aj maxiho milujém su spolu chutnučky :3 naxi forever <3 vo violetta 2 snou maxi v 45 casti začne flirtovat a v 67 jej da pusu <3 :*
  • bíla si moc dobrá alba libila seš mi jak si spivala a tančila alba notak čau pááá alba
    *3* *14* *4* *5* *6* *1* *2* *16* *12*
  • Alba mam ta rada. Ja si myslim že si najlepšia z Violetty. Pačia sa mi tvoje vlasi. Moja krsna ma presne take iste.
  • Bude chodit s leonem to je jasný
    • my jsme se rozhodli ze budem s kamoskou delat parodii a ja mam byt naty ale leon je kluk kterej neni zrovna moje celozivotni laska tak mi to ani nerikej
  • Alba s Facundem nechodí. Sama řekla, že její přítel není z obsazení Violetty...
    • neřekla, že není z Violetty. jen pokrčila rameny, jako že neví *3* *3* *3* Alba a Facu spolu chodí, je to více než jasné. koncem listopadu dělala rozhovor přes skype s Fans en vivo a mluvila tam, že vztah Naty a Maxiho byl v seriálu moc krásný a vyjímečný. a moderátorka se jí ptala, jestli to všechno je i ve skutetečném životě, tak Alba řekla, že to je ještě víc, jako že její vztah s Facu je ještě krásnější, než co měli jako Naty a Maxi.
    • Kdyz spolu nechodi, proc na Facu v jednom jejim videu volala: moje lasko? ☺☺☺
    • Nerekla, ze neni. Jen pokrcila rameny a ze nic nerekne ☺☺☺
  • Vše nej k narozeninám Albo
    *5* *5* *5*
  • čau pejbi si heská určite milá pozerám violellu ona je fuj ti si mňam si moc heská *14* *14* *16* *16*
  • Všechno nejlepší k narozeninám Albi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší