Přejít na výpis diskuzí

Alena Šeredová

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pěkná

    Alena je fakt pěkná ženská.Ty nuly,který teď pořád všude cpou,jako je Mašlice,Mesárošová,Hanychová a další jí nešahaj ani po kotníky.
    • Re: pěkná

      pravda
  • juve

    Narozky!!!

    Všechno nejlepší k narozkám!!!!!!!!!!
  • klara24p

    kočka

    mně se vždycky líbila, je krásná, inteligentní a má úroveň! *3*
  • janoush

    Alena je nejlepší

    Alena je jedna z neljepších a nejúsoěšnějších modelek z česka a ti kteří tvrdí opak jí jen závidí a jak můžete tvrdit že ji v itálii nikdo nezná to je naprostá blbost já si píši s hodně italama a všichni ji znají. A nějaká stočesová se může jít zahrabat byla miss ale že by byla nějak známá to teda bych chtěla vidět.
    • Re: Alena je nejlepší

      je zajímavé, jak tu polovina lidí žije v Itálii, a druhá si píše s italama. no comment
  • Alenka

    Alča je boooooooooooohyně!!!!!!!!!!!
  • Tohle je miss space!!

    Tohle je nejkrasnejsi zena sveta..ne naka potrhla bloncka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!a ze zije v italii se ji ani nedivim,ikdyz ji spoustu lidi za to odsuzuje!hned bych vypadla taky!!!!!!!!!!!!!!!
  • je nudná

    Možná Alena hraje ve dvou filmech,ale jak řekl Petr Gina Lolobrigida z ní nebude.Navíc měla Alena rozhovor v televizi a vypydá staře a strhaně.Ať si vezme příklad z jiných modelek. *3* *3* *3*
  • Nehrej si na Lollobrigidu

    Alenka si v česku hraje že je v Itálii slavná asi jako Gina Lollobrigida ale to fakt není pravda v žádném filmu jsem jí nikdy neviděl je to k smíchu*15*
    • Re: Nehrej si na Lollobrigidu

      Alena ted hraje v novem filmu Un estate al mare,ktery ted bezi v kinech.Hrala take ve velmi uspesnem serialu Cesaroni.
    • Re: Nehrej si na Lollobrigidu

      Hmm...je to k smíchu, že se někdo může chlubit vlastní slepotou:

      ++ http://www.youtube.com

      A dva její filmy mám navíc doma *15* :

      ++ http://www.skins.cz/winamp/alenka/a lenkadvd.zip
      ++ http://www.skins.cz/winamp/alenka/H o-visto.zip
      • Re: Re: Nehrej si na Lollobrigidu

        hmm...jestli myslíš tyhle štěky tak jo...už jen čekám až si začne říkat herečka *15* Ale není v tom sama také nesoudná Kubelková je ještě horší diva *15* v seriálu VKV podává vždy dramatický výkony *15*
        • Re: Re: Re: Nehrej si na Lollobrigidu

          Hmm..směšná malá česká závist !

          Štěky ? A kolik českých taky-herců, kromě špičkového Karla Rodena, se může pochlubit tím, že hrálo po boku opravdu slavných herců ??

          PS: A její třetí film si nechám poslat z Itálie, jakmile se objeví na DVD...*1*
          • Re: Re: Re: Re: Nehrej si na Lollobrigidu

            Ona nebyla a nikdy nebude herečka nemá talent je jen hezká kulisa v nepříliš známých Italských filmech.Jediná česká herečka která se prosadila v Italských filmech byla Lída Baarová !!!
            • selena-evicka

              Re: Re: Re: Re: Re: Nehrej si na Lollobrigidu

              tak proč natočila 4 filmy
  • tupci

    Vy máte dost,to že se mi Šeredová nelíbí,neznamená,že jsem omezená a plácám nesmysly.Každý ma právo říct svůj názor.Líbí se mi modelky jiného typu,ale Sěredová fakt ne. *13* *13*
  • Úspěch

    Po pravdě řečeno musím říct,že Alena se mi nikdy zvlášť nelibili ani nebyla mou favoritkou na soutěži Miss.Vůbec nechápu co na ní Italové vidí,je to obyčejná česká holka a musím říct,ikdyž se říká,že češky patří mezi nejhezčí holky na světě,tak Alena není nic moc.Ať je ráda,že ji Buffon vůbec sbalil a díky němu je slavnější.U nás v česku jsou mnohem hezčí holky,které by v zahraničí spěly.Vlastně hodně jich tam žije a proslavily česko.Na druhou stranu jim to s Buffonem hodně sluší a obdivují ji,že se přizpůsobila životu v Itálii.Mě italove (chlapi)přijdou až moc vlazli.Přeji Aleně hodně štěstí v Itálii *4* *4* *3*
    • Re: Úspěch

      Italové jsou hezký chlapi!! černé vlasy snědá plet!!! a jsou dlušně vychovaní!!!a těma hezčíma holkama myslíš třeba Němcovou??? to je strašná!!! cituji: "Když sem byla malá, žili jsme v bídě! Jedny zimní boty sem měla pet let!" Kdybych tohle řekla tak by mě rodiče asi zabyli. Ale třeba Karolina Kurková je krásná, asi nejslavnější z českých modelek a bohatá!!! A Alenka je krásná žena a vždy sem ráda, když se nějaká naše hvězda uchytí v cizině!! Třeba Karel Roden je nejlepší herec!!! *4*
      • Re: Re: Úspěch

        a pardon za ty chyby! *1* já když sem to po sobě četla tak sem se až zděsila! *1* *3*
    • Nic moc

      A ještě musím dodat,koukala jsem na Aleniny fotky a videa a dokonce v nějakém článku se snaží radit češkám v oblékání.Aleno ty tvé výstřihy,kde máš skoro kozy venku ať šaty nebo trička,jsou hodně trapné.Takže nikomu neraď,možná na tomhle sis vybudovala karieru v Itálii.Italky jsou mnohem hezčí.VÁŽNĚ NEJSI TAK KRÁSNÁ,ale myslím si,že povahově nebudeš špatná. *13* *13*
      • Re: Nic moc

        je mi tě fakt líto, že jsi tak omezená
      • Re: Nic moc

        Po pravdě řečeno musím říct, že + Iv + tady jen plácá samé nesmysly.

        Až sexbomba jménem + Iv + získá 3. místo na soutěži Miss World (a tak porazí Alenku) a udělá kolekci plavek, která se bude prodávat na celém světě, pak prosím... JINAK, *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit