Přejít na výpis diskuzí

Aleš Cibulka

OSOBNOST 23.7.2007 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Cibulka už se nám prosím vás vraťte :))
    Je nám moc a moc smutno :((
  • Vážený pane Cibulka. V sobotu jsme se potkali v Českých Budějovicích a chci poděkovat za fantastické uvádění celé akce. Jste úžasný. Byla to pro mne čest hrát na piano před Vámi. Děkuji mockrát.
  • Pan Cibulka je jak vlezlá reklama. I gramofonová deska se obehraje a po čase se nedá poslouchat. Ve všem by měla být střídmost, a to i v předvádění se na obrazovce. Jeho chování je nepřirozené, podle mne se předvádí a přehrává. Pana Cibulku ano, ale je občas.
    • souhlasím,on se předvádí protože je duševně i psychicky vyčerpaný,jednoduše řečeno má deprese a léčí se,proto ho stáhli z obrazovky i rozhlasu
  • alvinka
    *14* *14* *14* *14* love
  • jirinka
    Alešovi pořady jsou nejlepší co v TV je a těm co se to nelíbí tak ať si přepnou a nehaní a já bych byla moc ráda kdybych měla tu čest a někdy se s ním setkala bohužel bydlím daleko je to sluníčko v dnešní době kdy je všude jen násilí a zlo vždy se těším na jeho pořady
  • Už teď je přecibulkováno. Mně připadá, že hodně přehrává. Na jeho pořady se nedívám, prostě mi pan Aleš Cibulka nesedí.
  • Pane Aleši, vážím si Vás jako člověka i jako oblíbeného moderátora ale přesto Vám chci vytknout jednu jedinou vadu na "vaši" kráse.Příliš často líbáte ženy a možná,že jste si ani v tom fofru nevšiml,že některé ženy nejsou tak nadšené jak si myslíte.Omezte tuto věc opravdu jen a jen na vyjímečné události a bude to vše v pořádku.Je to sice jen zatím můj názor ale určitě budete ještě více oblíbenější.Díky. Oldřich
  • Gay mají svá práva sny tužby.Aleš je skvělí moderátor a je člověk sluníčko.Z manžele Michalem jsou výborní a usměvávý lidé.Mě by bylo ctí je mít za sousedy a kamarády.
  • Dobrý den,nedávno Aleš říkal,že jeho maminka pochází z Mýta u Rokycan a vyučena prodavačka,chtěla bych se zeptat,neznáte příjmení maminky za svobodna? Moje mamka je jeho velkým fandou a je také z Mýta a také prodavačka a věk dětí na nás sedí. Pokud někdo ví,moc děkuji za odpověď
  • Aleš Cibulka *14* *14* je skvelí modérator ,herec ,spisovatel a dramaturk.Moc se mi libí jeho vystupování a moc hezky se obléká.
    *14* *14* Má skvěleho partera,moc jim to spolu sluší.Maji nádherný byt a
    kocourky. *14* *14* *14* .Přeji jim honě štěstí společných let a at se
    jim splni všechny jeji tužby a přani .

    *14* *14* *14* *14*
    • A hodně dětí hlavně! *15*
      • Jste vulgarni aleš je gay a má právo žit podle svých přectav a jeho mamžel michal je skvěli člověk . Jsou velice inteligentní a chytři jejich byt je nadhený ,a gay maji právo adoptovat děti.Bylo by mi cti je mít za sousedy kamarády.
        • Vy jste Leni těžký analfabet a protože jsem si na 100% jistý,že nevíte co to znamená,tak si to vyhledejte,ale vám nepomůže ani svatozář,tak je to jedno,leni!!!
          • Gay maji litské potřebi,práva a mají sny ,tužby,přani a obavy.Být gay je ok.
            Mé nevadí lidé jaké koliv sexuálmí orientace, mám dva syny a dceru kdyby byli oba gay ,tak je budu mít stejně ráda.a kdy byla moje dcera bisexualni,tak bude pro mě ta samá.Vedu déti ,aby si lidí važili bez ohledu na sexuální orientaci.
            LENKA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit