Přejít na výpis diskuzí

Aleš Háma

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aleš

    Aleš je sympatický, šikovný mladý muž. Obzvlášť rada som ho sledovala v súťažnej relácii TAXIK. Držím mu palce v jeho práci a k dnešným narodeninám mu želám všetko najlepšie. *3*
  • Adéla ještě nevečeřela

    viděla jsem ho v hlavní roli tohoto
    muzikálu a byl absolutně neskutečný.
    jeho herectví je fenomenální *1*
  • Pane Hamo, tu parodii jste nemusel *9* jsme lide a i vam se muze zdravi pokazit .... Vasek Neckar nam ukazal silu vule *4* a zato mu fandim, od vas to bylo gesto primitiva !!! Srandicky si delejte treba z nasich politiku *3* to vam urcite prinese vetsi uspech *15* *3*
  • lili444

    x)

    Tak co bych řekla...Sice to neni žádný krasavec, ale uplá hnuska to taky neni a je vtipnej..takový humor se už jen tak nevidí, zároveň má velkou odvahu někoho v živém vysílání setřít xD :D
    Fajn človik toto *3*
  • Přání

    Ahoj Aleši
    Všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám a přání hodně štěstí,
    zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Je to úžasný,vtipný herec..ale ta parodie na písničku Půlnoční od Neckáře se mu fakt nepovedla,nic proti,ale je to pravda... *3*
  • Pořad Taxík je perfektní až na to,že slečna Absolonová je poněkud sklerotická a pokud její zákazníci vysoutěží nějakou částku,tak se slečna moderátorka zapomene zeptat jestli soutěžící chtějí slyšet eventuelní otázku,která by jim vyhranou částku navýšila o 100% Místo toho se zoufale vyzubí přes celé přední sklo vozidla až je jí vidět dvanácterník !!!
  • Alča je v Taxíku dobrej. Ale ten díl ze Silvestra s tou Janou, to bylo příšerný. Já bych to do televize ani nedával, protože někdo, jako třeba já to nechce vidět. Pokud to někdo chce vidět, tak ať udělají speciální pořad "Nahé Češky". To by šlo.
  • Dobrý den, nechci být jedovatá, ale v životopise pana Hámy je uvedeno, že studoval na konzervatoři. Dokončil jí? Má vůbec nějakou hereckou průpravu? Dnes jsem si pustila verzi písně JEDEME DÁL s A. Hámou a M. Absolonovou a panu Hámovi vůbec není rozumět. Domnívala jsem se, že schopnost mluvit a zpívat zřetelně je nejzákladnější výbava herce. Ale toto zřejmě už pro dnešní celebrity neplatí.
  • béčkovej herec a moderátor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit