Přejít na výpis diskuzí

Aleš Háma

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dobrý den, nechci být jedovatá, ale v životopise pana Hámy je uvedeno, že studoval na konzervatoři. Dokončil jí? Má vůbec nějakou hereckou průpravu? Dnes jsem si pustila verzi písně JEDEME DÁL s A. Hámou a M. Absolonovou a panu Hámovi vůbec není rozumět. Domnívala jsem se, že schopnost mluvit a zpívat zřetelně je nejzákladnější výbava herce. Ale toto zřejmě už pro dnešní celebrity neplatí.
 • Coze 44 já myslela ze mu je 51!
 • Ušatý torpédo alias Boney M, to je ta nejspodnější zábava, jaká jen může být! Něco tak nevkusného, ubohého a zároveň odporného jsem dlouho neviděl, protože na TV nekoukám! Ale jelikož tchýně hltá tento paskvil plnými doušky jako smyslů zbavená a nešlo to v ten moment neslyšet, bohužel jsem spatřil opravdové peklo! No nic, kvalitní umění šlo za posledních pár dekád do řitě a dnešní marast je jen odraz uvadajících lidských hodnot..
  • Krásně napsané a mínusy dávají ti, co jiného než marast díky své inteligenci neznají!
 • Vážený pane Hámo,

  pravidelně se dívám na pořád "Kde domov můj?". Jste výborný moderátor, pohotový, vtipný a vzdělaný.
  V pořadu 20. října 2016, kde byla přítomna i soutěžící dáma z Kralup jste reagoval slovy, že v Kralupech se narodil Jaroslav Seifert. Není tomu tak, Seifert se narodil v Praze na Žižkově a právě nyní mu vedle rodného domu postavili památník.
  Berte to prosím jen jako informaci a ne jako kritiku.

  S pozdravem
  Ing. Josef Stupka
 • Alča je v Taxíku dobrej. Ale ten díl ze Silvestra s tou Janou, to bylo příšerný. Já bych to do televize ani nedával, protože někdo, jako třeba já to nechce vidět. Pokud to někdo chce vidět, tak ať udělají speciální pořad "Nahé Češky". To by šlo.
 • Pořad Taxík je perfektní až na to,že slečna Absolonová je poněkud sklerotická a pokud její zákazníci vysoutěží nějakou částku,tak se slečna moderátorka zapomene zeptat jestli soutěžící chtějí slyšet eventuelní otázku,která by jim vyhranou částku navýšila o 100% Místo toho se zoufale vyzubí přes celé přední sklo vozidla až je jí vidět dvanácterník !!!
 • Pane Hámo, moc se mi líbí váš Taxík. Ověřuji si při něm znalosti...:-)a taky někdy nevím, ale to, co jste musel vyslechnout od toho tzv. studenta, je bez komentáře. Divím se, že jste ho nevyhodil hned po tom "orlovi". Zdravím a přeji hodně zdraví a srandy......
 • Pane Hamo, tu parodii jste nemusel *9* jsme lide a i vam se muze zdravi pokazit .... Vasek Neckar nam ukazal silu vule *4* a zato mu fandim, od vas to bylo gesto primitiva !!! Srandicky si delejte treba z nasich politiku *3* to vam urcite prinese vetsi uspech *15* *3*
 • Je to úžasný,vtipný herec..ale ta parodie na písničku Půlnoční od Neckáře se mu fakt nepovedla,nic proti,ale je to pravda... *3*
 • Adéla ještě nevečeřela

  viděla jsem ho v hlavní roli tohoto
  muzikálu a byl absolutně neskutečný.
  jeho herectví je fenomenální *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit