Přejít na výpis diskuzí

Aleš Lehký

OSOBNOST 26.2.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mrnousek

    Alešek

    Ahojky Alešku!Včera jsem se na Tebe byla podívat v Infernu a vypadáš fakt dobře...nejvc si mě dostal tím svým sladkým pohledem...Škoda,že jsem tě tam pak už nevyděla...sem tě chtěla pozvat na kafčo.. *3* ...kdyžtak písni PavlikovaV@seznam.cz
  • EsLYn

    ahojik Aleši chtěla bych se zeptat slyšela jsem že bude 30.6. v CHomutově koncert jenom by mě zajímalo jestli to platí a kde přímo tak písni prosím na DyKQy@seznam.cz ahojky *3*
  • pajky

    PODIVEJ SE NA OFICIALNI STRANKY LUNETIC TAM ALES OBCAS ODEPISUJE.
  • lovemo

    olomouc arx

    alešku...pamatuješ si mě?? už nevím jak tě mám najít,,,v olomouci na diskotéce..kdyžtak se ozvi na mail lovemo@seznam.cz .... prosíííím..... Monika !!!
  • vavuska

    veronika

    ahoj ALEŠI chci se jen zeptat esi budete dál pokračovat ve spiváni moc se mě líbí vaše písničky prosim odepiš na muj e-mail: veniti@seznam.cz *3*
    • Re: veronika

      to tak vypadá *9*
    • Re: veronika

      vyser si *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Podpis

    Dneská jsem dostala podpis od Aleše Lehkého jupííííííííííííííííííííííííííííííí *4* Lunetic byli fakt super je mi teprve skoro 12, ale trošku si na ně pamatuji a mají fakt super písničky tak se na ně zapomenout nedá
  • pajky

    Aleš kontakt

    ahojky všichni!!!prosíím vás kdo máte na Aleše kontakt prosím vás moc napište mi to na moje icq:480-673-182 je to důležité a potřebuji se jich zeptat na něco skrz ten COMEBACK!!!vím že mi to stejně nikdo nepošle ten kontakt ale kdyby tu byl nějaký good človíček tak prosííííííííím moc!!!Klidně můžeme i my spolu pokecat ale hlavně ten kontakt.Děkuji moc a doufám že se zde někdo najde.Ahojky
  • navrat

    Ahoj Alesi obnovte znovu Lunetic Mela jsem Vas moc rada:
  • FUCK!!!!

    ALEŠ STINKS LIKE SHIT!!!!!!!!!! *15*
    • lynette

      Re: FUCK!!!!

      souhlasím, nedávno jsem vedle něho stál v obchodě a fakt smrděl jako hovno.. *9* *9* *9* *9* *9*
      • e-t

        Re: Re: FUCK!!!!

        TAK TO SIS DYCHAL POD NOS *8* *8* *8* *8* *8*
  • ales

    jsi super rada posloucham vase pisnicky ktere ste naspivali *14*
    • Re: ales

      Ahoj všichni co to čtete. Chtěla jsem vás poprosit jestli by se tady nekdo nenašel kdo by měl nějaký kontak na někoho se skupiny Lunetic.Jestli ano tak mi prosím pište na e mail:martina1452@seznam.cz .Potřebovala bych se jich na neco zeptat. MOCKRÁT DĚKOJI. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit