Přejít na výpis diskuzí

Alessandra Ambrosio

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lilly016

    ambrsio

    na to že je jeste mlada vypada na 35 a je taky doslova kost a kuže brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr *10* *9*
    • lilly016

      Re: ambrsio

      jsem to ale popletla, myslela jsem 25 *1* vypadá jak teenager prstě *1* nikdy bych neřekla že ji je přes 20 *3*
      • tessus

        Re: Re: ambrsio

        souhlas *1*
  • Alessandra Ambrosio

    Alessandra je strasne sexy, pusobi sveze a mile. Jako oni vsichni z VS vypadaji krasne a jsou velice puvabne ale ona je proste dokonalost *4* Taky bych chtela byt jedna z VS Angels *14*
  • ivunka007

    Hlasuj!

    Ahoj! Hlasuj pro tuto svoji oblíbenou topmodelku v SONC zde na mých stránkách: http://victorias-secret-topmodels.w ebnode.cz/hlasovani-/ Předem díky moc. Ivča *3*
  • Nejvíc

    Jo jo, je fakt krásná. Pro mě je to nejhezčí žena na světě. Alessandra is the BEST *3*
    • Re: Nejvíc

      nejhezčí na světě je jen NORKYS BATISTA
      • Re: Re: Nejvíc

        Tak teda nevim, dívala jsem se na tu tvojí Norkys a jestli ji chceš srovnávat s Alessandrou nebo s Adrianou,tak jsi trošku mimo mísu..Norkys vypadá jako cikánka(neříkám,že i cikánky nemůžou být krásný),ale Norkys je ošklivá cikánka..tak si radši zajdi na oční.. *8*
        • Re: Re: Re: Nejvíc

          Nevím, jestli máš dostatek mozkové hmoty, ale snad i opičce by bylo jasné, že když už se někdo jmenuje NORKYS BATISTA, tak pravděpodobně nebude Rom. Tohle je ryzen hispánské jméno. Navíc Norkys je jedna z nejkrásnějších žen na světě, to netvrdím jen já, ale hlavně její úspěchy. Takže prosímtě NEZÁVID, protože ty budeš nejspíš ošklivější než ta cikánka Věra Bílá (když už ses rozhodla mluvit o Romech).
  • Je skvěklá

    Je nejkrásnější!
  • Měla by trochu přibrat. Ta její váha je na její výšku opravdu hodně málo. Aby se nerozsypala! *9*
  • ivunka007
    Topmodelka Alessandra Ambrosio čeká druhého potomka a je nadšená. Na jaře roku 2012 tedy do její rodiny přibude nový člen. Aless má se svým snoubencem Jamiem již dcerku Anju, které jsou 3 roky. Je ve 4. měsíci. Gratuluji *14*
  • Těhule

    Jak jistě lidišky co jí zbožňujete jako já víte že se jí narodila 24.8. tento rok holčička více na www.alessandraambrosio.com
    jinak jsem sem hodila nejaký fota když byla těhotná tak za pár dní tu budou*3*
  • nic moc

    Na to že je v na 6.místě v žebříčku nejkrásnějších žen podle chlapů je dost ubohá.není ani trochu hezká,ale holt chlapům se líbí.
    • Re: nic moc

      Protože má velkou prdel!!! Souhlasím s tebou Jazz. *3*
      • Re: Re: nic moc

        holt z některých lidí mluví závist *3*
  • Ta že váží na 178 cm jen 51 kg? To je snad vtip? Moje kamarádka váží stejně a je z toho věčně špatná, protože jí strašně vadí jak je hubená a plno lidí ji označuje za anorektičku i když tomu tak není. To teda pardon, ale tahle váha mi teda u dospělé ženy zdravá nepřijde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit