Přejít na výpis diskuzí

Alessandra Ambrosio

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivunka007

    SONC

    Ahojky! Budu moc ráda, když se zapojíte do mé nové SONC na mém blogu: http://victorias-secret-topmodels.w ebnode.cz/ Pa Ivča *14*
  • bmmnnfd

    Ale na těch dvou prvních fotkách je až moc hubená, to už není teda nehezčí, doufám že nebude bulimička nebo anorektička... jen na těch dvou prvních fotkách je už moc hubená jinak je hezká :-)
  • ivunka007

    Vše nej!

    *14*
  • Nevím co na ni je tak skvělého.Líbí se mi,že stále vypadá stejně (na to kolik ji je). Ale za mě je moc šlachovitá a hubená. Ostatně,když tyto hubené modelky bez pasu stárnou (drží si stejnou váhu) vypadají pak jako stoleté babky na pláži (viz. Tara Reid).
  • Ujde, ale Adriana Lima je o 100% lepší a hezčí, vedle ní Alessandra vypadá strašně obyčejně a tuctově.
    • Alessandra Ambrosio je hežčí než Limetka!
    • věc osobního vkusu *3*
      Adriana Lima se mi také líbí o něco víc,ale neřekla bych,že Aless vypadá vedle ní tuctově, naopak je "svěžím" opakem *5*
  • zadecek

    tak tahle ma jeden z nejhezcich zadecku
    • lilly016

      Re: zadecek

      všichni dobře vite, ze nej zadek ma přece selita ebanks... *15* *15* *15* *15* *15*
  • Nej nej nej

    Alessandru miluju už několik let a jsem docela překvapen, že má svůj profil spolu s kupou fotek i tady.
  • best

    Jj, jë vážně strašně krásná, vypadat jako ona tak si jen pískám *5*
  • ...

    Nelíbí se mi, ale zase je lepší než umělotina Lima
  • E-Mail For Alessandra-Part 2

    My family’s certainly not of the rich, but they’re dearest to me. I have lots of good friends and if it weren’t for my best friend I would’ve never met you, I give him full credit for that because he was the one that showed me a picture of you. After that, I showed him a picture of your friend Adriana Lima. I had a dream with you and in it I met you and my friend met Adriana( I would be very happy if it were real, it sucks that it was only a dream). I would like to chat with you over ICQ or Skype so I’m asking you could please give me your number at least for one of those. Thank you. I checked out your profile and I see you like Electronic Music (basically Electro) and if you know any good singles then please tell me about it. My favorite sports are basketball, volleyball, hockey, golf, surfing and football. But my most favourite is basketball, I also play for Revuca’s basketball team. This small town has a population of about 17 000 but it’s the county seat. I would to learn to surf, but in Slovakia it’s practically impossible. One song from Paffendorf goes Crazy, Sexy, Marvellous. You have all that, but you’re also very nice, very funny and very cute. I have a Sony Ericsson W580i and 2 GB Memory Stick. I’ve got over 756 pictures and 21 Videos of you in my phone and they take up about 964MB.That’s about it. I would like to congratulate to your birthday.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit