Přejít na výpis diskuzí

Alex Pettyfer

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo

    já ho asi sežeru *14*
  • Re: Re: Neni nej

    Mno Ed(eragon) mě se teda taky tolik nelíbí.. ale podle rozhovorů to vypadá že není namyšlenej což je velký plusko *4*
  • Jůůů

    Tý brdooo.. *14* To je ale kus.. co holky? Toho potkat na ulici.. *14* to by byla paráda.. No jo ale nepotkám ho.. proč ty náádherný herci jsou z anglie atp. *16* *8* Njn.. mějte se fajnově.. asi jdu hledat e-mail*3* aspon se pobavim.. *15*
  • Sladkej blonďáček

    Dneska sem ten film viděla a je prostě úžasnej (film i on) *14* *1*
  • Nejhezčí kluk na světě!

    Je nejhezčí.......nejlepší na světě!!!! JE BOŽSKEJ *14* *3* *14* *14* *14* *1* *3* *4*
  • Je to bůh

    Líbí se mně strašně moc.Krásných kluků jako je on je na ulicích sice spousta,ale žádného si nemůžu prohlídnout úplně zblízka,abych nevypadala jak úchyl.A tam se pak najdou ty chybičky.Ale tím že Alex má spoustu fotek,jde vidět že je úplně bez chybičky,prostě krásný chlap a dobrý herec.
  • wow

    no podla mna je alex najlepsi! *14* ale podla mna nemal hrat v eragonovi, ed sa tam hodi viac...ale alexove filmy su supeeeeeeeeeeeeeeer *14* *14* *14*
  • peta

    TAKOVEJ SLIZAK,FUJJJJJJJJJJJJ HNUS NEJVETSI JEHO BLONDATEJ KSICHT JE NECO..............BOZE MUJJJJJJJJJJJJJJJJ ZJEV JEDEN *13* *9* *9* *8*
  • hmm

    No jakože musim říct, že sem se až teprve teď koukla na stormbreakra... a on je vážně šikovnej... roztomilej, ale hodně dobrej... myslím, že na roli eragona by byl Alex lepší :) ale zase eragon stál za prd... knížka byla lepší... Alex má toho hodně před sebou a myslím, že to dotáhne ještě hodně daleko....

    Ráda bych založila pořádně nabušený blog o Alexovi.. kde by bylo všechno... byla bych schopná sehnat icq atd.... pište pls na maila dííky :)

    Alexi sji talent :)
  • Re: MNo tak....

    Jejda ty se máš !! Ti úpe moc závidím já bych tam chtěla taky.No ještě abych uměla dobře spikovat anglicky.Hej tak ho za nás všecky pozdravuj a řekni mu ať se někdy příjde tady k nám do ČR někdy ukázat !!
    A že tady má mnoho obdivovatelek !!
    Ale ne jenom kvůli vzhledu !!
  • Re: Re: Neni nej

    Ani bych neřekla mě se teda Ed vůbec nelíbí.A nehrál v Eragonovi proto že mu do toho zasahovalo natáčení filmu Stormbreaker víš takže.a je stejnak hezčí !! To je můj názor !!!! :-)) *14*
  • Re: MNo tak....

    to sa teda maš. Aj ja stem *9* . Inak kuknite na moju stranku www.alex-pettyfer.blog.cz
  • MNo tak....

    MNo tak bez chyby není ale už se těším až pojedu do Anglie Kámoš mího táty zná jeho rodiče:)
  • Re: Neni nej

    V ERAGONOVI NEHRÁL PROTOŽE MÁ STRAVH Z LÉTÁNÍ A kdyby v nem hrál tak ma slavu na cely zivo.............DOBRE ZE V ERAGONOVI NEHRAL...NEPOZNALI BYSME NEJJJJJJPEKNEJSÍHO A NEJLEPSIHO HERCE-EDA SPELEERSE *14*
  • je naprosto božskej *14* wipadá tak nádherně *14* wooow *14*
  • je naprosto boždkej *14* wipadá tak nádherně *14* wooow *14*
  • Ten jeho úsměv!!!!!! Vždy, když ho vidím, podlomí se mi kolena *14*
  • je super

    Je naprosto úžasnej!!! *14* *14* *3*
  • je to fakt kus, to se musí uznat
  • *14* ...::: OOOOOU TEN JE NÁDHERNEJ, PŘENÁDHERNÉÉJ.. :::....... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit