Přejít na výpis diskuzí

Alex Pettyfer

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju

    Naprosto dokonalé ztělesnění ideálu. Takového krásného kluka bych brala všema deseti ! Prý ale chodí s nějakou anglickou modelkou, smůla no. A až se s ní rozejde, najde si novou krásku.Takže máme smůlu *8*
    • Re: miluju

      Ehm.. ehm... ehm.... to bylo co?? výpadek mozku??
  • Jůůů

    Tý brdooo.. *14* To je ale kus.. co holky? Toho potkat na ulici.. *14* to by byla paráda.. No jo ale nepotkám ho.. proč ty náádherný herci jsou z anglie atp. *16* *8* Njn.. mějte se fajnově.. asi jdu hledat e-mail*3* aspon se pobavim.. *15*
  • UZ ME SERE

    BEZTE S NIM DO P*** FURT JE V TOP 5 KDO MA NA TU *** CUMET?FAKT SE MI DELA BLBE *10* *9* *13* *8* *16*
    • Re: UZ ME SERE

      a že tu byla vždycky keira knightley,norkys batista a pak ta zrzavá komisařka,to ti nevadilo ? alex tu je teprve 3 dny a ty 3 příšery jsou tu pořád,a jelikož jsem holka tak uvítám rDĚJi pěknýho chlapa než 3 hnusné štětky
  • andílek

    Toto je chlap ! On je krásňoučkej,dokonalej a to jeho tělo,je jak nějaká antická socha miláček můj jeden.Ale na IMDB jsem četla,že je hodně arogantní a dost holkař,tak to je škoda,ale kdo by nebyl,při jeho vzhledu.Chjo škoda že není z ČR *9* Kdo se se mnou odstěhuje do Stevenage *14* ?
  • WOW

    Wow. Já co na takový týpky neletím...TENTO JE VYJÍMKA :o) *14* *3*
  • Alex vypadá jako Heath

    MNĚ STRAŠNĚ PŘIPOMÍNÁ HEATHA LEDGERA *7*
    • Re: Alex vypadá jako Heath

      mně taky,už jstem to někde spomínala.Mají podobné rysy
    • Re: Alex vypadá jako Heath

      vubeeeeeeec!!! *9* *13*
  • Překrásný !!!

    Opravdu je překrásný a až bude starší tak ještě víc *14* *4* *14*
  • girl90

    :-P

    Nejhezčí chlap pod sluncem *14* *14*
  • Zlatíčko

    Je velice zajímavý. Většinou tu hodnotíte jen jeho (beztak dokonalý)zevnějšek, ale já sem se zaposlouchala do jednoho rozhovoru s ním. On má děsně příjemnej hlas *5* holky. Musela jsem to přehrávat znovu a znovu, sice té ájině nerozumím, ale po pátý už jsem věděla o čem mluvi *14*
  • Nejhezčí kluk na světě!

    Je nejhezčí.......nejlepší na světě!!!! JE BOŽSKEJ *14* *3* *14* *14* *14* *1* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit