Přejít na výpis diskuzí

Alexander Rybak

OSOBNOST 26.2.2009 
163 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gabi5111

    CD

    Ak chcete jeho cd tak mi napište.
    • Re: CD

      Prosím můžeš mi také poslat CD. Děkuji cernasilka@seznam.cz
    • Re: CD

      Ahoj. Prosim, posles mi ho? Dakujem vopred, moj email je 99kefa99@azet.sk
    • mazlka

      Re: CD

      Ahoj prosím tě já bych taky moc chtěla to cd tak jestli bys mi ho prosím mohla poslat moc DÍK *14*
      • gabi5111

        Re: Re: CD

        Poslala som ti to na osobnosti *1* to ma tiež mohlo napadnut skor *1*
      • gabi5111

        Re: Re: CD

        No a taka otazka kam ti to mam poslat? *1*
    • katie011

      Re: CD

      mohla by si mi ho poslat ... katie011@azet.sk
      • gabi5111

        Re: Re: CD

        ok poslane aj tebe *1*
        • Re: Re: Re: CD

          awoooj pošleš aj mne?? flimsy111@azet.sk kujééém milujem alexa !! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • gabi5111

            Re: Re: Re: Re: CD

            ok poslane
    • Re: CD

      jee to by bylo super hanickaTV@seznam.cz děkuju:D *3*
      • gabi5111

        Re: Re: CD

        aj tebe poslala som ti link kde si to stiahneš *1* *1*
    • Re: CD

      ahoj gabi, prosím o CD!!! Pošli ho na Leni-cka@seznam.cz
      dííííííí íííííííííííííík
      • gabi5111

        Re: Re: CD

        poslala som ti link kde si to stiahnes
  • ...

    No moje segra je do neho hotova...ale zpivat umi a hhezkej je taky..nemate na neho nejaky kontakt??? *15*
  • klipy

    Má moc poutavé písničky a velmi pěkné klipy...to je něco tak hezkého, když to začne že sedí na skále a za ním se rozprostírá moře se západem slunce...některé klipy jsou zase vtipné...má to všechno moc hezky vymyšlené... *3* *3*
  • zebricka003

    =DD

    on je GAY =DD
    ked sa ho spytali na otazku ci je odpovedal
    "Priatelku nemam, a homosexsuali su mi velmi blizky. Dokazete si to prelozit do svojho jazyka??" z toho som nemohla =D a koli tomu skoro na ESC neisliel lebo starosta Moskvy honmosexualov nenavidi a poklada ich za satanistov *1* *1* *1*
    • taana

      Re: =DD

      Ježiš veď rozmýšľaj troška, a aj
      angličtinu by si sa mohla začať učiť.

      Tak - za 1. : ten interwiev som videla a povedal že gay rozhodne NIE JE, ale ako on sám povedal, jemu neprekážajú a ani to nerieši.
      -po 2. : počula si vôbec jeho pesničky, teda aspoň Fairytale? Asi sotva, pretože v nej spieva o svojej prvej láske (mimochodom to dievča sa volá Ingrid, písali o nej aj v nórskych novinách ohľadom toho že o nej Alexander napísal pieseň, a môžete si ju pozrieť aj na youtube) a aj väčšinu jeho piesní sú práve o láske.
      - za 3. : ktorý človek by si dovolil položiť človeku takú otázku ako : či je gay alebo nie? A ešte aj v rozhovore, prosím ťa...rozmýšľaj!
      - za 4. : Teraz sa vyjadrím k tej Moskve, nikdy nič také nepovedal, že do Moskvy nechce ísť. Práve naopak, on sa veľmi tešil! A k tím homosexuálom sa vyjadril tak, že on osobne nemá rád násilie a že mu príde smutné to ako zaobchádzajú s niektorími ľuďmi.

      Dúfam že si už pochopila!
    • szabo11

      Re: =DD

      dalo by se to prelozit jako ze neni gay ale ze proti homosexualum nic nema takze jsou mu blizci
  • korytko

    ajaj

    Ten jeho koncert... byl prostě fantastický *14* ... a ta autogramiáda... bez komentáře, když jsem se dostala k němu, tak jsem nejdřív byla jak omámená a pak jsem byla určitě ten nejšťastnější člověk na světě *14* *1* Teď už jen doufám, že to nepotrvá dlouho a přijede se na nás do Prahy zase podívat *4* *4*
    • dancik.cz

      Re: ajaj

      Mohu jenom souhlasit :) koncert byl naprosto úžasný a i my se těšíme, až znovu přijede do Prahy :) doufejme, že to bude brzy.. :)
      • Re: Re: ajaj

        ano bolo to super nech pride znova. *1*
  • wiwe

    happy b-day

    happy B-daaaay... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • .snoopy.

    Happy Birthday

    Všechno nejlepší !!! *1*
  • Alex nejlepší

    Včera byl suprovej neuvěřitelný vítězství byl můj favorit už když jsem si poprví pustila tu pisničku
  • fairytale

    Pozo! Pozor! Všetky fans Alexa

    POďte sa pozrieť na náš blog ktorý mám so svojou penfrind Kikou Alexander-rybak.blog.cz sú tam samé nové informácie a preklady. Tešíme sa na vás *3*
  • clareeta

    Byla jsem tam... :-P

    Tož vážení a milí,

    je mou povinností a zároveň potěšením vám oznámit, že jsem byla až v předalekém Norsku, abych Alexe mohla spatřit na vlastní oči. A to hnedle medle dvakrát. Na jeho diplomovém koncertě v Oslo a na malém intimním rovněž velmi speciálním koncertě v Kvemmadokkje (Ulvik)... zážitek je to nepopsatelý. Alex je opravdu neskutečná sprcha zářicí energie (teda alespoň co se jeviště týče), v zákulisí je to už bohužel něco jiného. Oba koncerty jsem si neskutečně užila... a i když v Kvemmadokkje permanentně pršelo a já po deseti hodinách pobíhání venku a pozorování příprav koncertu měla v botách Severní ledový oceán, koncert se vydařil na výbornou a mokré boty vzal ďas *3*
    • petix

      Re: Byla jsem tam... :-P

      áááá závidím moc..... *14*
    • Re: Byla jsem tam... :-P

      Jé, tak to ti závidím *3* to musel být super zážitek *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit