Přejít na výpis diskuzí

Alexander Rybak

OSOBNOST 26.2.2009 
163 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • emmet.girl

    new blog

    hoj lidi založila jsem new blog o alexandrovi sice tam ještě nic moc není ale budu se snažit tam dát upa všechno
    rybak-alexander-forever.blog.cz
  • natali.rose

    :-)

    ahojík *5* jsem zpět z dovči a jen koukám jak se to tu rozrůstá-plno nových fandů,fotek atd. udělali jste mi ohromnou radost *14* *15* *3* *3* a co se týče těch tapet, jsou skvělé a na ten facebook se jistě juknu *3* *1*
    • Re:)

      *4* je to strasne dobry spevak milujem a nech to vie aj on milujem ho ALEXANDER RYBAKA je naj. spevak *14* *14*
      • natali.rose

        Re: Re:)

        jj to určitě je .. *14* strašně si přeji aby přijel k nám *4* a strašně moc chci jeho cd, ale nemužu ho sehnat *16* neee *16* ....A_L_E_X_A_N_D_E_R_ *14* *14* *3* *4* *1* *1* *14* *3*
  • emmet.girl

    oo muj bože

    víte co nechápu jak naka kravka si vůbec muže dovolit sem napsat že je gay atd ja ju někde potkat tak ji nakopu tento kluk je fakt strašně hodnej a čistej jak bílá lilia a kdo ho nemá rád nemá co tu pohledávat a vzkaz pro vladku 182 a zebricka003 táhněte odsad asi jste slepé a hluché ale mi se vám taky do tech vašich oblíbenců nenavážíme takže papa
    *16*
    • Re: oo muj bože

      Zdravím lidi, hledám Rybakovi příznivce a házím všude odkazy na jeho Facebook, kde se dovíte spoustu nového, je tam československá diskuze a občas něco napíše i sám Alex. Tak přijďte:

      Official FB:
      http://www.facebook.com/topic. php?topic=9671&post=47516&uid=18310 4285643#/pages/Alexander-Rybak/1831 04285643

      Československá fanouškovská základna:
      http://www.facebook.com /topic.php?topic=9671&post=47516&ui d=183104285643#post47516
  • taana

    Wallpaper

    Ahojte ľudia, vyrobila som ďaľšiu tapetu s Alexandrom :) čo na ňu poviete? Dúfam že sa vám bude páčiť :)))
    • emmet.girl

      Re: Wallpaper

      jsou prostě krásné dík že něco takového vyrábíš
      • taana

        Re: Re: Wallpaper

        Niet začo, robím to rada :)))
        • :)

          Ešte pred eurovisiou som pozerala vsetky pesnicky z rôznych krajin. Mnohe ma zaujali ako napr. hadise alebo Nelly Cio,,,,neviem ani ako sa to pise *1* ale v momente ako som videla alexandra rybaka, tak som jednoducho vedela ze vyhra. uzasna pesnicka, uzasny spevak. A nic viac netreba. Od vtedy som video ako spieva Fairytale prehravala takmer kazdy den. A ked prebiehala eurovisia tak by som neprezila keby som ju nepozerala. Mam pocit ze vtedy som sa do neho platonicky zamilovala. *14* *4* *1* A potom kd vyhral som bola taka stastna,,wáááá *15* *15* *15* a potom som sa dozvedela ze vydava cd 29. maja-1. juna. Vedela som ze ho ednogucho musim mat. Tak som isla na net a cely den som hladala nejaku stranku ktora predava jeho cd. To bolo porace. Cerstve cd, nikto ho nemal. A potom som to nasla. Povedali ze do 20 dni mi ho donesie kurier. Za ten cas co som cakala som sa aj odmilovala ale jeho pesnicky milujem stale a od vtedy ako mam jeho cd ho pocuvam kazdy den. Uasny spevak, velky talent. Norsko moze byt hrde a amerika moze len zavidiet. Jeho pesnicky z jeho hlasom su fantasticke. A ta hra na husliach. *3* *3* *3*
    • bella17

      Re: Wallpaper

      heeeej!!! ty taety jsou nádhernééé!!!! jaks je udělala?? *3*
      • taana

        Re: Re: Wallpaper

        Ďakujem pekne za pochvalu :) Obe tapety som robila v programe Adobe Photoshop CS 2, no a mohla by som povedať že už v grafike mám istú prax (mala som aj blog o grafike - graphicweb.blog.cz), takže som používala textury, brushes atď...takéto grafické vecičky môžeš nájsť napr. na stránke swimchick.net :)
        • bella17

          Re: Re: Re: Wallpaper

          ahááá...tak to já zkoušela photoshop a vůbec se v tom nevyznám... *9*
          jinak blog je nádherný!!!! *1* *3*
          • taana

            Re: Re: Re: Re: Wallpaper

            No tak to ti verím :) taktiež aj ja, keď som si prvý raz otvorila Photoshop tak to bol pre mňa obrovský chaos, ale po čase strávením nad grafikov som si zvykla, a teraz s tím už nemám problém :) a znova ďakujem za pochvalu blogu :D
            • bella17

              Re: Re: Re: Re: Re: Wallpaper

              áááha...děkovat nemusíš *4*
  • vladka182

    ...

    aaa neznasam tu pesnicku!!!! *16* a on je preafektovany..urcite je gay.. *13*
    • taana

      Re: ...

      No prosím, ďaľšia nevzdelaná krava. A ty si kto, že ho tak dokonale poznáš? No tak to sotva, vieš o ňom veľký "oný" takže sa láskavo nevyjadruj, áno? Ja ho tiež bohužiaľ nepoznám osobne, ale videla som už milióny rozhovorov, a viem že je to slušný, talentovaný a milý chalan...a vo väčšine sa ho pýtajú o skladbe Fairytale a komu bola venovaná, on im odpovedal že je o jeho prvej láske, Ingrid atď...Tak keď ho neznášaš čo sa trepeš do jeho fanklubu? Že ti to nie je trápne, och...
  • zebricka003

    .........

    a ako to vy mozete vediet?? vy ho pozante osobne ?? =D jaa ne =D a ja neverim vsetkeemu =DD ja iba niecomu =D a hento mi ne toho smatlaveho krivozubeho =D nora sedii =DD *1* a jeho pesnicky som pocula =D aj som si ich prelozila =-D zasa to co sa mi paci =D to si prelozim vzdy =D.... a ty nemozem vediet si sa jeho snubenica nerozisla prave preto =DD to ty nikdy nemozes vediet =DD *1*
    • taana

      Re: .........

      Bože, to je samozrejme že my ho nemôžeme poznať osobne, ale je jasné, že človek ktorý je podľa teba gay, snáď nebude skladať piesne o láske a o babách...vieš on si ich totiž skladá sám...ech
      • zebricka003

        Re: Re: .........

        ach jaaj =D tie jeho faninky =D ja viem zxe si ich sklada saam =D ved to je logickee =D a suhlasim z vladka182 je hrozne afektovany =DD jak Efron alebo Iglesias..... jak ja ich neznasam =D *8* *8* *8* *8*
        • taana

          Re: Re: Re: .........

          Väčšine to nevadí, len vám hej, ach. A keď vieš že ich skladá sám, tak potom čo trepeš že je gay, hm? Asi ti to nejak nepáli alebo čo. A z namysleným Efronom ho neporovnávaj, za to že ti obaja pripadajú afektovaný, keď oni dvaja sú úplne odlišné osoby áno? A ešte jednu vec sa chcem opýtať, čo robíš v jeho fanklube keď ho neznášaš?
          • zebricka003

            Re: Re: Re: Re: .........

            ja nevravim ze ho neznasam.... =D ja len vravim svoj nazor =D...a akoze kebyze hram na husle taQ jako on.... =D bola by som stastna....=D *1* ...vy ho beriete skor ako sexalny objek...ale ja ho beriem ako virtoza
            • zebricka003

              Re: Re: Re: Re: Re: .........

              poznam =)) pytas sa preco sa neprezentuju?? lebo im to taQto vyhovuje *3* a pytas sa preco som tu?? lebo sa mi ta pesnicka najskor pacila... ale teraz som uz nej presitena ...a ak si myslis ze som nepochopila jej vyznam taQ si na omyle... sme si s moji teraz uz EX- robili srandu =D ze akoze ja som jeho rozpravka ...taQze nemam dvovod nerozumiet tomu =))

              ...aj taQ on euroviziu bral iba ako spestrenie hudby ktoru tvor a teraz sa mi zda ze sa chysta absolvovat turne po amerike a azii =) neviem co ja na tom pravdy =))

              a moje slova nikdy netrebas brat vazne =DD ja som blazon a mma na to aj dokaz =D takze neriest ma radsej =D

              A nahodou dansko a cyprus nemali zasa najoriginalnejsie pesnicky alu zaujat dokazali... aspon mna =) a hlavne to dansko =) aj ked kopiroval jedneho spevaka.. teraz neviem ako sa vola ... a ten mu aj piesen skladal =) taQ ze vyzor sa mu podobal *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • taana

              Re: Re: Re: Re: Re: .........

              Och, no tak to pochybujem že takích piesní je viac, a neboj sa, o kultúru Škandinávie sa už zaujímam istú dobu a niečo také ako Fairytale som tam nenašla...to asi len tebe sa to môže zdať keďže sa ešte vo veciach nevyznáš (prosím ťa, nesnaž sa mi vyhovoriť že nie), bohvie či si porozumela zmyslu piesne Fairytale ale do toho sa starať nejdem, a aj podľa toho tvojho "rebríčka", ach to Dánsko a Cyprus ma dostalo x) och, no to sú len originálne piesne xD ....takže niet divu, už mám vo veciach mienku. Ale nie, neriešme to dobre?

              Aaaaa, ak poznáš toľko veľa a o toľko talentovanejších ľudí, tak prečo ho nevyužijú a nesnažia sa ho reprezentovať. A ešte jedna otázka, prečo si v Alexandrovom fanklube, keď podľa teba existuje "stovky talentovanejších ľudí" ?
            • zebricka003

              Re: Re: Re: Re: Re:Re: .........

              je takych pesniciek viac... a nie len tato jedna .... kebyze si vypocujes norsku ludovu piesen.. spoznas tam nejake tie prvky ako v tej piesni
              ano poznam ludi...ktory hraju na niekolko hudobnych nastrojoch... napriklad moj tato... netrdim ze je to nejaky znamy typek.... ale vo svojom smere ktoremu sa on venuje ho poznaju ..... a tiez sklda piesne... textuje ich a kebyze som asppon trosku po tejto hudebnej stranke viac ako on... aj na tie husle by sa mi hralo lepsie :D...a este sa najde viacej takych ludi len on mi je najbizsi... wed to je asi logicke =))
              A teraz ku tej mojej top- ke *1*
              1.Estonko
              2.Litva
              3.Dansko (aj ked nu tam uslo zopar tonov)
              4.Azerbajdzan (aj arasovi to obcas uslo)
              5.Slovensko
              6.Cyprus
              7.Irsko
              8.Norsko
              9.Anglicko
              10.Moldavsko
            • taana

              Re: Re: Re: Re: Re: .........

              No, nič v zlom ale tak to pochybujem že osobne poznáš talentovanejších ľudí. Možno z jednej z Alexandrovích talentov áno, ale keď si vezmeš všetky vlastnosti ktoré dokáže tak neviem, neviem...napr. spev, husle, herectvo, písanie piesní, texty atď...veď ja predsa nič nemám, veď fajn, svoj názor môžeš propagovať, kľudne, ale niečo také, ako napr. hovoriť o niekom že je gay, tak to už nie je názor, to už je obviňovanie, bez toho aby si dotyčného poznala. A takéto prístupy k ľudom strašne neznášam. A to že boli podľa tebe lepšie piesne, to je vec vkusu ktorý človek má. Veď keď bolo vyhlasovanie bodov od jednotlivých krajín, my sme dali Nórsku 8, a väčšina z nich po 12, čiže maximum...Pre väčšinu krajín bol jasný víťaz, pretože napr. aj tá Litva, mala krásnu pieseň, áno súhlasím, ale vezmi si, takích piesní existuje milión, zatiaľ čo Fairytale je podľa mňa jedinečná skladba, a refrén ma absolútne dostal, taktiež farba Alexandrovho hlasu. Moja top3 bola :
              1. Nórsko
              2. Estónsko
              3. Adzerbajdžan alebo Moldavsko

              No a k tomu tvojmu písaniu. To že dbáš na rýchlosť ti môže byť na prd, keď ti nikto nebude rozumieť :DDD
            • zebricka003

              Re: Re: Re: Re: Re: Re: .........

              na taQ na to pozer =D ja ponam aj talentovanejsich luidi a pozam ich osobne... a ja ked piesm nehladim na pravopis ale na rychlost...a ked chcem pisat zrozumitelne po slovensky nemozem lebo mam cesku klavesnicu a som z nej trochu vedla =DD...a neviem co stale mas?? jednoducho zijeme v slobodnej republike a kazdy ma pravo sa vyjadrit... a ma pravo na slobodny nazor... =D aj taQ na eurovizii boli aj lepsie pesnicky ako ta co vyhrala..... si zober napriklad taka Litva.... mala krasnu pesnicku... spevak pol sympaticky...a ece aj nasich si zober ako dopadli boli skvelii.... =D ja uz ani neviem co trepem tak radsej konciim =DD
            • taana

              Re: Re: Re: Re: Re: .........

              Prosím? My že ho berieme ako suxeálny objekt? To si snáď robíš srandu alebo čo. No, neviem ako ostatný, ale v skratke by som ti povedala že ja som jeho fanúšička preto, lebo je to podľa mňa jeden z najtalentovanejších ľudí ktorých poznám...a to som nepovedala všetko ostatné čo na ňom obdivujem. A láskavo si nedomýšľaj to o čom nemáš ani potuchy. Ty si sa spýtala na názor každého z nás alebo čo? To sotva, takže pomlč...
              a poprosila by som ťa, že či by si nemohla dávať viac pozor na klávesi ktoré stláčaš keď píšeš komentáre. Pretože, kím to ja rozlúštim tak to troška trvá, neviem či je to nejaký teenegerský slang alebo čo, ale prosím píš normalne. Ďakujem.
  • bella17

    smile :D

    on když se usměje,tak mi příjde hodně srandovní...je to týpan veliký!!! krásně zpívá ;-) *4*
  • Oficiální fan page na Facebooku

    Děcka... koukám, že fanoušků Sašenky bude možná aji dost. Ale zatím po nich není ani vidu, ani slechu. Koukejme s tím něco udělat. Všichni jste jistě už podlehli fenoménu Facebook. Pak vězte, že Alex tam má svou oficiální fan page, na kterou sám dost často přispívá. Jsou tam nejčerstvější novinky, spousta supr fotek, diskusí tři tucty a dokonce československá fanouškovská základna, ve které mají zatím převahu naši bratia. Chcete, aby Sašenka zavítal i k nám?? Tak se tam přihlašte, staňte se členy a dávejte o sobě vědět. *3*
    • Re: Oficiální fan page na Facebooku

      a třeba stránka té fan page?=D *3*
      • Re: Re: Oficiální fan page na Facebooku

        Tak ono stačí i normálně vyťukat Alexander Rybak, najít si skupiny a je tam obrázek jak kráva, this my official fan page on facebook :-D

        ale co už... hír jů ááár
        http://www.facebook.com/to pic.php?topic=9671&post=45340&uid=1 83104285643#/pages/Alexander-Rybak/ 183104285643 *1*
  • anca.trhla.anca

    AnČ1k má další stránky:D

    http://kimberly-eurovize.blog.cz/
    klikni zatim to rozjíždím ale budeto lepšííí:D:D Dikec jestli přijdeš a nech třeba komentík...:D
  • zebricka003

    =DD

    je to gay......=DDD koli nemu sa v osle zisli setci gayovia =DD *1* *1* *1* *1* *1*
    • taana

      Re: =DD

      Ty už konečne prestaň! Nielenže nám tu kecáš trápne blbosti a lži, keďže veríš sprostému bulváru ale ešte aj urážaš Alexandrovích fanúšikov, tím že hovoríš že je gay. On gay rozhodne nie je, sotva verím že si počula jeho piesne ako napr. Fairytale, Funny little world atď...ak by si si to preložila tak by si možno pochopila. A za to že sa niekto chová civilizovane (tím že sa zastal ľudí, ktorím ubližovali), to nie je dôvod toho že je gay...Skús sa nad sebou zamyslieť, hej? A to že sa v Osle zišli všetci gayovia, máš odkiaľ prosím ťa? Z časopisu? Ako to že o niečom takom nič neviem, a to si denne pozerám novinky z osvedčene pravdivích oficiálnych zdrojov, a dokonca aj z nórskych stránok. Láskavo netrep, keďže Alexander teraz ani vôbec nie je v Nórsku, vieš on totiž po víťaztve v Moskve vyrazil na turné, predvčerom bol v Bielorusku a včera vo Švédsku...chceš aj dôkaz toho že nie je gay?? Ok, prednedávnom som našla video kde môžeš vidieť jeho expriateľku spolu s ním.
      • anca.trhla.anca

        Re: Re: =DD

        hej ty zebricko....bo co si nepiš sem ty kraaviny:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit