Přejít na výpis diskuzí

Alexandr Ovečkin

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sašenka

    Sašenka je proste nejlepsi na svete!!Visi mi i na zdi!!A mam ho strasne rada!Stejne jako CAPS!!Je proste nejlepci!Crosbyho NESNASIM!!! *1* *1* *1* Proste borec!!Doufam zhe zase vyhraje bodovani! *14* *14* *14*
  • happy birthday :-)

    ovy všecko nejlepšííí k těm narozkám dneska :-* hodně štěstí zdraví a hlavně pořád víc a víc úúúspěchů, ať se daří...buď pořád ten NEJ
  • Ovie

    Je to borec*14*. Doufám, že přiští rok vyhraje Stanley cup!!!
    • smiley17

      Re: Ovie

      jj,zaslouží si to *4*
  • ....

    Lidi to co mi provedl na diskotéce po nedělním vítězství v Kanadě asi dlouho nezapomenu.. Pak jsem se už na parket nevrátila. Ale na jeho omluvu.. byl už hodně hodně napitej a důvod slavit opravdu měl. *5*
    • Re: ....

      A co ti udělal?
    • Re: ....

      se pochlub ;-)

      Ovi je dobrej individualista Sid zase vyniká jako týmovej hráč..ale co by byl hokej bez duelů crosby x ovechkin!! :-)
  • ovy

    ovie je zlatíčko *14* jak jsem ho mohla dřív nesnášet.
  • fm,s

    je to pravd doma mi visi na stemňnrňe a s hokejkou hram
    *3*
  • krejčis

    ovechkin a backstrom sou tet dvě nej hvězdy NHL a nikdo na ně nema ale ovečkin je nejlepší *1*
  • moje

    no pocuvajte vsetci mi asi neuverite ale ovechkin mi dal hokejku ccm vector v.10 vlastnerucne aj dres pravi s ktorim hral
  • ovečkin

    ovechkina mám rád už 4 rokem!! ja hraju hokej a mam dva kamoše kteři ho nesnáší a mají radi Crosbyho ja crosbyho nenavidím on je holčička ale ovechkina mám rád ptže je to ovechkin *3* prostě na ovechkina nikdo nemá ani jágr ne *3* *13*
    • ovie

      Re: ovečkin

      Souhlasim!!!Crosby je otresnej!!!Vsichni tvrdi zhe je lepsi nez Sasenka!!Ale neniiiiiiiiii!! *3* Mnokonecne se zase rozjel!!!va goly!!:-) *4* *14* *14*
  • žeru Sašu

    *14* Jsem úplně mimi z jeho očí ktarý schovává pod zabarvenou helmou! *14* Sidney ho nemůžu příjde mi strašně rozmazlenej! *13* Saša je prostě dobrej jsem z něho paf!!!!!!!!! *14* *9* Jestli má prosim někdo jeho dobrý fotky tak mi je pls pošlete díky
    • Re: žeru Sašu

      jj mám husty fota oněm *3*
      • Re: Re: žeru Sašu

        ta posli
        • Re: Re: Re: žeru Sašu

          mi dej ICQ
          • Re: Re: Re: Re: žeru Sašu

            jo oveckin je dobrej souhlasim s tebou ja sam hraju hokej a oveckin je muj nejlepsi hrac......................

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit