Přejít na výpis diskuzí

Alexandr Ovečkin

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blb

    Coo?? Vám se líbí ovečkin??? Je to naprostá nula je hnusnej a blbej. A jsem ráda že Češi vyhráli rusáci si tu prohru ve finále zasloužili.
    • Re: blb

      ja som slovenka a predsa som drzala RUSOM
      • ksenyia

        Re: Re: blb

        seš totiž píča pros fandila rusům!
    • smiley17

      Re: blb

      aby ses nepo....prosimtě a jak víš že je blbej???ty ho snad znáš????je to supr hokejista:-DD
    • kacikula49

      Re: blb

      bud ticho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ *5*
  • kacikula49

    Krááása

    On je uupa úúžásný a klašný..nikdy sem ho nesnášela.. *14* *14* uupa nejhezčíí..MUCK *4* *14*
  • oveckinfan

    Chci s nim sex !!!!

    Je tak strašně sexy !!!!!!! *1* *1* *1* *3* *3* *3* *8* *8* *8* !!! Jéééééé, mít ho tak v posteli !!! Miluju ho !!! *8* *8* *8*
  • lenulex

    Je nejlepší

    Alex opět dal gol. Je to prostě ten nejúžasnější hokejista *14*
  • holka

    nevite nekdo jestli ma holku??
  • oveckin nebo crosby?

    no na otazku ovie vs sid the kid(crosby)je jednoducha odpoved: ovie. a proc? kouknete se na to takhle. kdo dava lepsi goly? ovie a to s minimalni asistenci. jak to tu pisou crosby je dobry a hodne titulu jeste nedosahl a ovie vsech krome stanley cupu. takze crosby go home. :D
    • kacikula49

      Re: oveckin nebo crosby?

      ovechkin je smaozdřejmně lepšejšíí než crosby.. *14*
      • Re: Re: oveckin nebo crosby?

        Ovečkin je pro mne vzorem. *4*
    • Re: oveckin nebo crosby?

      to není pravda... alex je zatím jenom mistr světa... chybí mu kromě stanley cupu ještě vyhraná olympiáda
  • lili.barbie

    video

    Viděli ste to video z vancouveru jak napad tu holku co si ho nátáčela na kameru? jako nedivim se mu taky bych to nejspíš udělala...a navíc byl naštvane že prohráli a jedou domu
    a tady je video: http://www.youtube.com/watch?v=No3f qNb3cqE
    • Re: video

      jj,škoda že vipadli *9*
      • zebricka003

        Re: Re: video

        skoda ze vypadli? :D tam im treba :D... natrafili na najsamlepseho jarka halaka a bolo :D... tam im treba
  • klaruss

    hhh

    alexandr je podle mě nejlepší hráč na světě. Štve mě že skoro všichni češi ho nesnášej kvuli tomu jak nabral jágra ale kdyby byl ovečkin čech tak ho budou všichni obdivovat !
    • Re: hhh

      Je to docela ironické, ale po tom zákroku Ovechkina na Jágra jsem ho začala opravdu obdivovat! Líbí se mi jeho styl hry a to, že hraje hokej opravdu tvrdě se mi na něm líbí tím vic :)
  • deniliah

    Boreček ...

    Alexik je prostě ten největší borec ... moooooc ho zbožňuju ... *14* *14* jsem z něho prostě vedle ... klidně bych i vraždila za 5 minut s ním ... npd. NESNÁŠÍM CROSBYHO! ... hlupáček ... *9* *9* I ♥ Alex *14* *14*
    • kacikula49

      Re: Boreček ...

      jo no crosby magÓOOOOOr....ovechkineček nejky *14* *14*
    • ovie

      Re: Boreček ...

      Naprosto souhlasiiim!!:-)Taky ho naprosto zboznuju!!!A Crosby je debil!!!:-) *3* Sasenka!! *14* *14*
  • je best hráč

    je best ale crosby je taky dobrej *5* ale aji tak je lepší OVEČKIN!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit