Přejít na výpis diskuzí

Alexandra Nosková

OSOBNOST 25.6.2013 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Police nad Metují:)) Tak tuto dívku jsem najisto vídával:) Ta vám utkví v paměti. Vždycky usměvavá, s kámoškami po náměstí ji bylo vždycky plno. Saša má dobré jiráskovsko - němcovské kořeny. Líheň písmáků a poetů života - Východní Čechy:)) *3*
  • Nádherná ženská
  • Twaine, nejseš sám, i Mrzena je do ní udělanej.......
  • Miluju Alex Noskovou!
  • ahoj alexandro noskova stiskasemi povas nevidim vas vtelevizi na ct 24 akdy tam budete a ste krasna nacelim svete a ste heska krasna zevsech moderatok z ct 24 ste krasna jenom vi alexandro noskova ste heska moderatorka ste krasna jenom vi ct24 ze vsech moderorek tak ahoj *1* *15* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* ZTE HESKA ALEXANDRO NOSKOVA
  • AHOJ ALEXANDRO NOSKOVÁ STE KRASNA NACELIM SVETE JA NAVAS KOUKAM OD po do ne v 18.00 18.30 20.00 21.00 23.00 00.00 v so a v ne 21.00
  • Alex jsi sluníčko a super kočka.Moc ti fandím tak a
    ať se ti daří .LUK *14*
  • Ahoj, vždy jsem se díval v půl sedmé na ranní vysílání zpravodajství a dostal jsem hned dobrou náladu , vidět A.N. je to kus. Konkrétně uváděla dopravní situaci na našich silnicích, tento týden jsem se vrátil z dovolené a z hrůzou jsem zjistil, že už tuto relaci uvádí někdo jiný.
    Moc jim to nejde.
    ALE pak jsem s potěšením zjistil, že mě A.N. nezklamala a dál pokračuje ve zprávách. Jen tak dál, jsem zvědaví kamto doráhne tato sympatická dívka.
    Zdeněk.
  • Tohle je moje nejoblíbenější moderátorka! Je děsně sexy!!! Wow! *14*
  • Zdravim,já osobně si myslím,že je moc šikovná a moderování "jen" dopravy je jen začátek...doufám,že v budoucnu se s ní setkáme v nějaké hlavní zpravodajské relaci nebo v něčem podobném. Ještě musím napsat,že pokaždé když ji vidím,tak na mě pusobí vždy kladným dojmem a mám z ní takový pocit,že kolem sebe šíří optimismus kam se podívá.
    Drzím ji palce a at se ji jen daří!
  • Urážet druhé , to umíme, že ??? Obzvláště jako anonym !!!
  • Jak může tohle střevo vystupovat v mediích je mi záhadou.Nikdo nekurví hlásky š,č,ř tak,jako ona.To nikdo nevidí a neslyší?
  • není krásna je nádherná *14*
  • mě se moc líbí...
  • Je nejlepší a nejhezčí:-)
  • To je ale nesmysl...
  • Ani bych neřekl, spolu s Alenou zárybnickou jsou osoby, které rozdávají optimismus a je na ně pohoda se dívat. Kam se hrabou mumie na Nově.
  • je to neskutečná bába - připadá mi v TV jako hujerka, která uvádí dopravu, "buďte opatrní", "bourá se" - asi na jatkách. Jestli tohle neštěstí absolvovalo práva, tak je dobře, že je nedělá !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit