Přejít na výpis diskuzí

Alexej Čerepanov

OSOBNOST 10.2.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ll

    je mi ho strašně líto,protože když jsem toviděla v tv brečela jsem a nemůžu se stoho dostat je mi ho strašně líto byl pěknej šikovnej musím se sním srovnat *9*
  • Alexeje je mi líto

    Smrti Alexeje Čerepanova je mi velice líto byl to velmi talentový a sympatický hokejista kteý měl kariéru a život před sebou a mohl hodně dokázat bohužel nemoc srdíčka mu to už neumožní je mi z toho úzko a když jsme viděla záběry z televize tekly mě slzy a plakala jsem
  • :( Alex..

    Byl to pěknej,dobrej,sympatickej hráč a mohl see dostat mnohem výše...měl celej život před sebou...treba se z toho mohl dostat..je mo ho lito strasne moc...a jagra ceklkem taky...strasne jsem brecela kdyz to ukazovali... *9*
  • Je to škoda..

    Alexej byl krásnej,talentovanej hlavně mladej hokejista...měl celej život před sebou.. nedokážu to vůbec pochopit.. *7* a jetě sem se stím ani nevyrovnala.. je to vážně škoda..Je mi ho moc líto *9*
  • Je mi ho líto

    Je mi Alexeje upřímně líto.Byl to mladý, pěkný a talentovaný kluk,který toho ještě měl hodně před sebou,a jeho duše i přesto všechno takhle brzo vyhasla.
  • Tereza

    :-(:-(:-(:-(:-(:-(

    Souhlasím s Bambinia...Když sem to v TV všecko viděla,tak mě to docela hooooodně vzalo *9* *9* ...je mi ho líto,ale to už mu bohužel život nevrátí *9* *9* ...
  • ouu

    z tohodle sem se ještě nevzpamatovala, pořád to nedokážu pochopit!tak mladej kluk s kariérou před sebou a dopadl takhle? *13* ikdyž bohužel se svou kariérou pokračovat nebude, opravdu se nemusí za nic stydět i přes tak nízký věk toho dokázal mnoho
  • han19

    alexej

    hey chudák.... *9* *9*
  • Černé papirove boty

    Tak klučina už to má za sebou. Budiž mu země lehká...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit