Přejít na výpis diskuzí

Alexis Bledel

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přeju všechno nej nej nej k 31 narozeninám Alexis *1* *1* *5* *3*
  • Hraje moc dobře, zvláště ve dvojici s Graham! ;) Zrovna si dokola pouštím díly Gilmore girls, akorát mě pořád štve ten poslední díl. Pro mě to skončilo špatně, protože jediné co v posledním díle bylo, je to, že Rory odjíždí za prací do ciziny. Teda jedna povzbudivá věc tam přeci jenom je a to ta, že Lorelai bude žít s Lukem. :) Tak všechno nejlepší!
  • Teda na to že jí je 31 ta vypadá pořád skvěle a mladě.
  • JE to nejlepší serial 21 století *3* *3* *3* *3*
    Ale mohli by se dat do kopy s Mattom Czuchrom
    *14*
  • VŠE NEJ *1*
  • p.petulkaa33

    ******

    Všechno nejlepší :)
    • lucy-bieber

      Re: ******

      přidávám se.....Happy B-day *4*
  • Vše nej

    Přeju jí vše nej!!
  • jessicapraha

    Dokonalá

    Ježíís.. JE naprosto nádherná s dokonalýma očima.. NEjvíc mě uchvátila v Gilmorkách.. Jak se ze zakřiknuté chytré krásky proměnila v sexy babu! Potom Sesterstvo putovních kalhot- je to moje oblíbená kniha a myslím že Lenu strvárnila výborně.. Navíc tam byla hodně přirozená a krásná.. A nakonec.. Sin City.. Naprosto neuvěřitelně sexy!! Proto jí přeju to nejlepší co může být a šťastný 28 narozky!! (Nechápu jak to že to tak rychle uteklo.. Když jí bylo 26 považovala jsem jí za svojí nej herečku a modelku- což je i teď- a nejednou.. Už se blíží ke třicítce!!)
  • nelmo

    narozeniny

    Alexis všechno nejlepšííí k 28.narozkám a hodně úspěchu,štěstí,lásky.......... *4*
  • tereza009

    Narozeniny

    Přeji vše nejlepší k dnešním narozeninám a hodně úspěchů do další dnů. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit