Přejít na výpis diskuzí

Alexis Bledel

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně štěstí

    Dnes má Alexis Bledel 28.narozeniny.Je fakt pěkná a má talent.V seriálu Gilmorova děvčata byla skvělá.Přeju jí vše nejlepší a hodně štěstí!
  • mylove

    Gilmorky

    Je to jeden z nejlepších seriálu a Alexis fakt hraje Rory moc dobře přesně se ta role na ní hodí ale nejradši mám Lorelein ta je skvělá a fakt je moc krásná herečka a na modeling jako stvořená:-) *14* *14* *14*
  • Autogram

    čau prodávám autogram Alexis tady je vyfocenej www.littlebuffy.blog.cz
  • klapulinka

    hojky

    ahoj, mám ráda alexis už asi šest let, ale to jenom abyste mě neobviňovali že ji naznám, protože teď vám něco řeknu...viděl někdo superhrdiny?? hraje tam sara paxton a v nějterých záběrech bych se vsadila, že je to alexis..je to její dokonalá dvojnice, ikdyž na fotkách to nejde moc vidět..kdyby ste viděli ten film, tak snad semnou budete souhlasit... *7* *7*
  • ona?nej

    je to moje neeeeeeeeeeeeeeej neeeej eeeeeeeeeeeeeeeeeeej neeeeeeeeejleeeeeepsi herecka *3* *14* *1* *14* *3*
  • maarrlleenn

    krásná

    Když jsem skoukla první díl Gilmorek, už mě nepustily. Obdivuju to tempo jejich života i když je jen filmové.
    Moc ráda se dívám na práci jejích očí stejně jako na mimiku její filmové matky. To občas i zapomenu sledovat děj a vnímám jen její reakce. *4*

    Podle mě je moc krásná *3*
    • Re: krásná

      Naprosto souhlasím. Od prvního dílu jsem z toho seriálu nespustila oči. Byla jsem ještě malá,když jsem to viděla poprvé. Teď,jako dospělé, se mi zastesklo po starých dobrých časech, stáhla jsem si všechny díly a je to ještě horší než tenkrát. V práci myslím na to,jak musím dokoukat díl, který jsem kvůli vstávání musela vypnout. Je to mánie. Jejich život je skvělý, oni všichni jsou skvělý. Moc tleskám režisérovi,scénáristovi a hercům. Nádherné!!!! *14* *14* *14* *14*
  • A

    Hej Ona vypadá uplně podobně ba skoro až stejěn jako Sara Paxton...podívejte se!Třeba i na videa..a pak řekněte *3*
  • Alexis

    krásná krásná krásná prostě do pelíšku hotová. *4*
  • emiizcek

    Alexis

    Moocinky krásná herečka...trochu mi připomíná jednu panenku co jsem měla)) *4* *3*
  • yagovaldez

    ???

    V serialu hraje pěknou najivku,ale jinak pěkná *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit