Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezkonkurenční

    Nepatřím k těm, kteří by reagovali na projevy soutěžících SUPERSTAR, ale po včerejším finálovém večeru mi to nedá.Jste favorit celé naší rodiny.Líbí se mi zpěv, projev i roztomilá čeština. Mnoho úspěchů nejen v této soutěži !!!
  • Ali,máš v sobě něco naprosto vyjímečného!Není mi už dávno 20 a to co prožívám,kdzž se na Tebe dívám a poslouchám Tě,je pro mě něco úplně nového,co jsem ještě nepoznala.Přeji Ti v životě hodně štěstí ve všem.
  • můj idol

    Myslim že je idol mnoha dívek a jeho zpěv milujůůůů.Je to prostě náš princ
  • Aliii....

    Ali,já zbožňuju tvůj zpěv!určitě SS vyhraješ!
  • Alíček

    Alíčku, zpíváš moc krásně a jsi mi hrozně sympatický. Moc ti fandím, ať se ti všechno dobře daří a přeji ti, aby jsi SuperStar vyhrál. Hodně štěstí přeje J.
  • pusa

    ali, myslím si, že máš ohromný charakter, takže můžeš jít do českýho šoubyznysu. jenom przor, protože nejsou všichni lidi jako ty! hodně štěstí!!!!! Paja
  • ALI

    ALI JE JEDNICKA A KDO RIKA ZE NE TAK MA JINY NAZOR ALE BLBEJ
  • Jen tak mě někdo nezaujme svým zpěvem...Nejprve jsem byla zásadně proti, aby byl někdo jiné národnosti do Superstár. ....ale jakmile jsem slyšela Aliho, můj názor se změnil. To co zpíval bych mu i uvěřila. Byl jsi doopravdy hodně dobrý....Přeji ti mnoho úspěchů!
  • Ali

    ALi, držím ti palce! Nevšímej si lidí, co mají něco proti tvé národnosti... Zpíváš krásně a jsi velmi inteligentní člověk, přeju ti mnoho úspěchů! Lidičky jako seš ty náš tupý národ potřebuje. Je tu plno závisti, zla a rasismu. Možná právě s tebou lidi pochopí že nezáleží na tom odkud kdo je, ale hlavně jaký je.
  • AŤ SE JDE SÁMER BODNOUT,NA TEBE NEMÁ,JSI VZÁCNEJ EXEMPLÁŘ A NA ROZDÍL OD ISSI ZVLÁDÁŠ ZPÍVAT A NEŠIŠLAT JAKO ON.JO A TVŮJ PŘÍZVUK JE SEXY.DOUFÁM,ŽE BUDEŠ ROZUMNEJ A NEZPYCHNEŠ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit