Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ali je super!Je nejlepší z celý Superstar!!!!!A kdo mu nefandí je debil
    • lidus_hk

      Re:

      mě se taky líbí a fandila sem mu.ale zas musíš uznat že se nemusí líbyt každýmu a že ten kdo mu v superstar nefandil tak není hned debil.každýmu se líbí něco jinýho.já sem mu taky moc fandila ale když mě někdo okolo mě řek že on mu nefandil tak sem ho hned nenazívala debile a nebo nák jinak prostě sm mu řekla že je o jeho věc. *3*
  • Ali je nej, můj Alíček
  • Ali

    Ali je nejlepší z celý Superstar!!!!!!!!!
  • Njn..:)

    Jak tak na to koukám,sou z toho Aliho wsichni pekne vydrený :))...Ale tak já to beru..Nejsem bukwice,ale wázne hezký zpívá a je sympatickej...Né jako ta opice Zanková...bbrr...kdyz jí vidím je mi zle!...No tak at to ALi nekam dotahne,drzim mu pesti,protoze palce jsou kopance=)
  • Alí =)

    Mno tak Ali...ten je jeden z nejlepsich...Nadherne zpívá,hezky vypadá a je sympatickej...naposledy todle wsechno mel jenom Samer,pochybuju zhe ho nahradí,ale sklydí velkou slawu a ja mu to preju..!
  • láska

    miluju Aliho
  • Kozyyyyy
  • Ahoj,málo kdy se vidí hezkej,chytrej a sympatickej kluk.Zpívá pěkně a procítěně a já mu věřím to co zpívá.Studuji zravotně sociální fakultu a proto k němu mám blízko a je mi velmi sympatický.Doufám že úspěšně dokončí svojí školu a bude se svému povolání naplno věnovat-protože málokterý lékař bude tak citlivý a porozuměníhodny jako on.moc mu fandím a přeju mu mnoho úspěchů do života.ps Bud šťastný ve svém životě,,,ať se ti splní tvá tajná přání.pa
  • ali je strašně krásnej a talentovanej kluk. strasně sa mi líbí a doufám že se dostane do finále.
  • ali je strasně krásnej kluk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit