Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alíček

    Alíčku, zpíváš moc krásně a jsi mi hrozně sympatický. Moc ti fandím, ať se ti všechno dobře daří a přeji ti, aby jsi SuperStar vyhrál. Hodně štěstí přeje J.
  • Ali,máš v sobě něco naprosto vyjímečného!Není mi už dávno 20 a to co prožívám,kdzž se na Tebe dívám a poslouchám Tě,je pro mě něco úplně nového,co jsem ještě nepoznala.Přeji Ti v životě hodně štěstí ve všem.
  • MILUJI TĚ napiš mi na kaczwood@seznam.cz
  • Alineeeeeeek - farajireeeeeeeeek

    Ali je fakticky krásnej, takovej exotickej, že? Fandim mu (ale až po Filipkovi) a doufám že se (spolu s Filipkem) dostane do 3 nejv :)
  • ahoj ALI jses fakt supeer jsem tvoje fanynka urcite vyhrajes.
  • Ali

    Ahojík Ali!Je to dlouho co jsem neměla žádného idola, ale od teď je to už jiné.Nemůžu si pomoct ale si prostě úžasný.Nevím kde všude možně chodíš po netu a co všechno čteš, ale kdybys mi něco písl na mail tak bych se nezlobila.Konečně někdo kdo mě doopravdy zaujal!!!
  • Ali můj miláček

    Ali já ti to tak přeji a držím ti palečky.Moc tě MILUJU a chci aby jsi byl 2SuperStar moc ti to přeju a ty tak krásně zpíváš a vždy když tě vidím se mi udělá hned lépe posílám pusinku
  • Ali můj miláček

    ty to musíš vyhrát věřím ti a taky tě hrozně zbožnuju jak tebe tak i tvůj hlas a úsměv.Jsi velký talent a máš velké charizma ty by jsi sis zasloužil být SuperStar.Tak ti to přeji a pořád ti posílám hlasy a né jen jeden.Pá měj se hezky Zuzka MILUJU Tě já ti vřím ty to vyhraješ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Pozdrav

    Ahojíček nebudu ti psát jako každá že tě miluju,ale je pravda ,že si moc fajn a doufám,že vydáš cd určitě si ho koupím,protože máš krásný hlas,když zpíváš tak pláču.Kdyby ti to vyšlo tak mi napiš děkuju moc pá Míša:o)
  • Ali:-)))

    Ali je nádhernej!!!!!!!I LOVE YOU!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit