Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co pořád máte!?

    Nevím proč nemáte rádi Aliho? Jste blázni ze Samera! Ale Ali je narozdíl od Samera milý a hodný. Není tak hrozně nafoukaný. Samer si o sobě moc myslí. Myslí si jaký není zpěvák. Ali umí zpívat 1000000krát lepe! A že ho miluju mi nikdo nezapře!!!
  • hlásek

    No dneska mi tam teda chybel ten jeho "tipickej hlas" s tim ho totiž poznam i po slepu,ale dneska kdybych oči zavřela,fakt bych nevěděla kdo to je=(...co ti kdo řekl??Nasaď zase svůj super hlásek a jdi do toho na plno=)
  • Ali,Ali

    Nejsi nejlepší, a nehodíš se mezi ty nejlepší, ale Bende a slovák jsou horší, Takže myslím, že ještě aspoň 2 kola vydržíš.
  • drž se

    čaute všichni, tak tohle mě dostává.Všichni ti namachrovaní malí smradi,kteří se vzhlížej jen v tom úžasně in!Nechápu,proč zrovna v téhle diskuzi je tolik nenávisti a zloby.teda vím!Pardon,já si neuvědomila,že dnešní českou mládež hrozně baví někoho srážet a přitom tomu vlatsně ani nerozumí!!!Vždyť jste ještě děcka,co si jen hrají na dospělý!Může snad Ali za to,že nepochází z ČR?Nemůže,ale taky nemůže za to,že zrovna on má tak pěknej hlas a takovej talent.Tak mu to nekažte.Pokud ho zpěv baví,proč byste mu to měli brát? Ali,seš sympaťák,držím palečky:)
  • :-)

    je to fákt simpatak!!!!! !!!!!_ !!
  • :-)

    Myslis si ze si hezkej????
  • ali moc ti fandim ty kdo ti pisou hnusny zpravy tak ti pouze zavidi snaz a drz se nedej se držím ti palce pa mam te rada
  • Pivko

    Cauky chlape,skocime nekdy na pivco.Tak se zatim mej cauky
  • pozdrav

    Ahoj Ali,mohl bys my prosim tě poslat 2 fotky s věnováním pro Lenku,Báru.Prosím posly to postouna adresu: Bara Helebrantová Družstevní 716 Kralovice 33141 Predem díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jsem z Odoleny Vody

    Čau. Ali je gay a já taky. Kdyžtak napište. Adresa: Odolena Voda V malém háji 360 PSČ 250 70

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit