Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ali

    ALI SI PROSTE ZE VSECH NEJ A JA A VSECHNY MI KAMOSKY TI FANDIME NA 100%!!! PREJU TI MOC A MOC STESTICKA A DOUFAM ZE SE DOSTANES DALEKO!!! ROSNICKA
  • nevím

    jesti jsou všichni vyplesklý z toho,že se objevil potencionální lékař na obrazovce a umí ze sebe vytlačit několik rádoby tónů.Když nezpívá,dá se na něj koukat,ale jinak?Děsná křeč.To není kritika,ale fakt.Souhlasím s názorana,že by byl tak akorát vhodný předmekávat v mešitě
  • Fůj

    Takový kretén!!!!
  • Ali je úžasnej.Má talent a má krásný hlas.A to,že česky mluví špatně to neva,alespoň se narozdíl od Jasnkoviče snaží mluvit česky.Ale Jankovič pořád něco mele slovensky.NHerozumím mu ani slovo,leda tak to jeho děkujem vam.Ali je prostě nejlepšíííííí!!!!!
  • Ali je super

    Ali působí faktycky vyrovnaným a upřímným dojmem!Pro mě je SuperStar jenom a jenom on!Je prostě super!Vzkazuju: ALI JSI NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • moooc prosííím..!!!

    achojky Ali moc se mi libi jak spíváš a chtěla bych tě poprosit jestli bysi mi mohlk poslat podepsanou fotku..prosím odepiš na e-mail..jestli to bude možne pak bych ti třeba dala adresu..papap tvoje fanynka Rád'a
  • Nic proti,ale nechápu,jak mezi osobnostmi může být Ali Amiri nebo Foret,vždyť to jsou dočasný malý komerční pidihvězdičky..Aneta Langerová už aspoň něco dokázala.
  • miláček

    včera si zpíval božsky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
  • ahoj

    pojd ke mně do pelechu
  • Ali, držím ti palce, včera jsi prokázal neskutečnou odvahu, vybral sis písničku, která se ti líbila, i když byla česká a vypálil jsi všem rybník:-) Gratuluju:-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit