Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Foret?!?

    Nesmysl...sice to není Česko hledá araby,ale foret se s Alim absolutně nemůže srovnávat...Takovej antitalent.Asi jsem nepochopila proč všichni po něm(po Foretovi)tak šílí"páč" je to pěkně ošklivý kačátko!
  • Pochvala

    Si užásný a charizmatický člověk,který má něco v sobě!Ať si říká kdo chce,co chce!
  • Je tu někdo?
  • CHodíš někdy na Alíka?máš tam vlastní stůl?nebo si tu stránku založil?No nevím,ale ve zpívání seš fakt dobrej!!!!!!!!!!!!!! ALOHA
  • Ali je strašně charizmatický člověk, strašně se mi líbí jak zpívá, i když někdy je to až moc přeslazené. Myslím si, že druhá ředa superstar má o hodně slabší úrověn než ta první, a že už to není ono.
  • hvězda

    Ali je skvělej!má úžasný hlas ali je hvěěěěěěěěěěěěěěěěěězdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Ja jsem s tebe uplne hotovi

    Miluju te, po anglicky i love you, jestli nerosumis tsesky. Ja take jeste neumim moc mluvit po tsesky, nic si s toho nedelej, ze mas tsestinu po perski. Ja te i love you!
  • ali je super:-)
  • jen tak dál

    Ali ,ja jako býbaly muzikant říkam: ano nenech se nikým zmást a spívej dál tak jak spívaš protože z tvých souperu na tebe nemá ani jeden. Nemá na tebe ani Horáček, to není muzikant,nemá na tebe ani Klezla ,Gábina je husa a Soukup jedinej tomu trošku rozumí.Nedej se odradit. Ahoj
  • dobry

    ali šeš dobry best nejlepši držim palce mušiš vyhrat ty na to maš do toho alli fandim ti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit