Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ali je naprostá hvězda sice neumí česky ale snažíse ne jak ten blbej jankovič tomu nejde rozumět ani slovo
  • nika1991
    *14* *14* *14*
  • pro aliho

    ahojky alíčku, seš moc super a fandím ti nesnáším lidi, který o tobě říkaj, že seš gai. Držím ti palce, ať to vyhraješ, seš skvělej a roztomilej pa katuška z Orlických hor
  • alík

    Alík je nejlepší a ty mi Čili řekni, pod čím si zapsaná!!!!Kari@
  • Alíček

    Ahoj Ali moc ti přeju aby si Superstar vyhrál.Jseš moc sympatický kluk a jsi moc moc moc moc moc moc moc moc moc krásnej.Měj se příště.Tvá Verunka
  • *********p***********************p*********u****** *d*************************g**************f******* ***j*******
  • Shanim informaci!!

    Alimu moc fandim a prosim o pomoc,v někde na netu jsem ho viděla s portrétem trojrozměrným jako těžítko nezná někdo firmu v Praze která to dělá nějak mi to uniklo díky za pomoc
  • Si nejlepsi!!!

    :))
  • zajímavej

    je možná zajímavý tou exotikou,ale unylý zpěv a přeslazený.Jak když jste v cukrárně obklopeni samýma dortama
  • ALI AMIRI

    JE FAKT SKVĚLEJ A MYSLÍM ŽE SE DOSTANE DO 3 NEJLEPŠÍCH!!!!!!!PÁČ JE GÁBA A FORET LEPŠÍ!!!!!ALE NA DRUHOU STRANU SVÝM VYSTOUPENÍM JE NAPROSTO NEJLEPŠÍ ZE VŠECH!!!!!PÁČ TAKHLE TO NIKDO PODAT NEUMÍ!!!:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit