Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi nejlepší

    Ahoj Ali jsi prostě 11111111111111111111111111111111111111111111111111 1111 ty to vyhraješ všichni ti fandíme ALI JE111111111111111111111111111111111111111111
  • fanynka

    Od začátku fandím Ali Amirimu.Je to jediný člověk,který si zaslouží být SUPERSTAR!!!Má vše,co hvězda potřebuje mít!!!Vždycky mu pošlu hlasy.Tuto neděli mu držím palce a věřím,že opět ukáže to nejlepší!!!
  • superali

    Ahoj Ali, jsi fakt super. Tvůj procítěný zpěv, z toho mám husí kůži a tvoje sexy bílá košile... Potkala jsem Tě v Praze na Smíchově v Carrfouru, jsi milej a sladkej...ahoj niki
  • Ali Amiri

    Je to naprostý vůl protože je jak z cukru a ani by v Superstar neměl být
  • GAI

    holky ja gai a muzu vam doborucit aliho je a roztomilej ma ho velkyho a stavnatyho proste k sezkani(ale ma ho cernej jako uhel tak uvazuval o plastice)z ust mu trochu zapacha,ali se bidnuj ze daruje az bude superstar ze mi darovat 100000,-korum na nas klub gai a ze se za svoji orijentaci nebude stidet a rict v TV tak ppppppppppppppaaaaaaaaaa peniskove
  • jééééé

    Jsi ubohej a všechnz holky co ti fanděj taktéž
  • Znamení

    cauky, nevite nekdo, kdy presne se narodil Ali Amiri?
  • Nic proti tobě nemám ,ale podle me se do superstar nehodíš ,protože nejsi čech ale to by ani nevadilo ,ale neumíš dobře česky a to je vcelku dost blbý pro česl¨kou superstar .....=)
  • Fanynka

    Opět senzační,nádherný oblek.Vypadal jsi jako princ s pohádky 1000 a jedna noc.Když zpíváš,tak já ani nedýchám a to už jsem ve věku,kdy by se mi to stávat nemělo.Moc pěkné.Jen tak dál!!!
  • nechci byt proti nemu, ale myslim ze CeSKO hleda =ceskou= superstar a ne nejakehoKuvajtacana....no nic jinak jeste numi zpivat mozna ze umi ale....i tak to bere všechnooo ze srdíííčččkkkkaaa........je to normalni slisky chlap!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit