Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluji te
  • miluji aliho

    ahoj strašně jsem ti fandila a chtěla bzch kdyby jsi my zaslal tvou fotografii s věnováním budu ti nadale fandit a čeket aš vyjde tvé cd měj se moc fajn a když budeš mít chvily tak se ozvy
  • Pozdrav

    Ahoj Ali, jseš fakt dobrý. Zpívej dál, protože na to máš a něco z Tebe vyřazuje. Hlavně musíš vydat CD a také nezapomeň dostudovat. Ženskejm se moc líbíš,říkají, že jsi sexy! Tak si toho važ a neměň se a hlavně pokračuj! Hodně úspěchů v životě a ve zpěvu!!!
  • Ne Ali, ale Filip

    Jak kdosi někde kecal, že jsi idolem všech žen, tak ne abys to bral vážně! Můj idol teda rozhodně nejsi, od toho tu máme Filípka!!! Ten je nej nej nejlepší!!!
  • jo jo

    smůla,ale vypadl.Miluji tyto typy chlapů,proto i můj muž je takový. Ale Ali je fakt krásnej jižaneskej princ.
  • Ahojky!:)

    Chtěla bych pozdravit Aliho Amiriho...mám ho strašně ráda a myslím si,že by měl vydat CD jenom v českém jazyce:) Fakt krásně zpívá(i česky,krásně zpíval píseň Podvod) Ali: ,,Jen tak dál!!!!!"
  • kataryna

    Ahoj Ali jsi moc pohledný a hrozně se mi líbiš můžu se tě zeptat kolik ti je let mě je 11 let odepiš
  • to je dobrý že jsi vypad!
  • vsem rasistum

    myslim ze nekteri ste pekni rasisti.co vam ali udelal,ze mu tak nadavate???a vubec,mate strach se podepsat jmenem???myslim ze umite jenom nadavat na nekoho kdo je lepsi nez vy ale nikdy byste mu to do oci nerekli,to co ted pisete tady.ste trapni ubozaci
  • miry

    ahoj debily jak ho můžete mýt tak rádi? p.s.sem tvá faninka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit