Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu

    Nechápu proč mu pořád někteří lidi nadávaj do debilů.Bych chtěla vidět vás jak zpíváte v muzikále perskou písničku.Nejdřív se podívejte na sebe a až pak kritizujte Aliho.
    • Re: Nechápu

      Kdyby byl debil, nevystuduje medicínu ;)
  • lidi neblaznete

    co nanim vidite zpivat neumi utoho asi muci nebo co vastne dela
    • elinor

      Re: lidi neblaznete

      Zpívat umí !!! *10* *10* *16* *16* *5* *5*
  • Angelika

    Na mě osobně udělal velkej dojem v muzikálu Angelika, kde hrál Beje z Persie.
    Když zazpíval jednu arabskou písničku.
    To by jeho alternace: Pavel Vítek a ten další asi težko zvládli. Skvěle se tam hodil i typově. Moc chválim. *1*
    • elinor

      Re: Angelika

      Jojo.... *14*
  • All the best

    Dear Ali, Hi,,
    I´d like to wish you all the best from the deep of my heart - to your oncoming birthday. Truly - it´s a very interesting date of birth. Like you are. Not common. Unsual and sympatic and esoteric. Wish you a good luck and cross my fingers to you, ´cause you are wonderful. Many kisses. Z. :-)
  • ali

    znate se nekdo s alim osobne?jestli ano tak pisnete na muj email. *3* *14*
    • Re: ali

      Ahoj Dito, Aliho poznáš dobře na nějaké akci, kde vystupuje a máš možnost s ním promluvit. Pak poznáš, jaké má dobré srdce a že všechno zpívá tak, jak to opravdu cítí. Ali je při hovoru otevřený a milý člověk. Přeji Ti to. Já jsem ho také tak poznala a vzpomínám na to doteď. *3*
      • Re: Re: ali

        ahojik.to je supr,uz jsem mela tu prilezitost a cest s alim komunikovat..je uzasnej *14*
  • Ali Amiri

    Ali Amiri je dobrý.Už toho dost zvládnul.Chtěl bych vás vidět na jeho místě.Přestante mu nadávat do debilů.Proč by měl být debil?V Super star byl dobrej.To jste tak zafixovaný na jeho národnost?
    • elinor

      Re: Ali Amiri

      Pravda...!! *3*
  • Jsi good

    Ahojky Ali je můj nej.zpěvák mám tě ráda Ali pls dyštak se mi ozvy na E-Mail dík *3* *14* *8*
  • Ali

    Ali je sympaťák *1* *4* *4* *4*
  • heh

    *4* *4* *4*
  • Je prostě borec

    Mě osobně se Ali líbí hlavně proto,že je cizinec a poměrně rychle pochopil,jak to u nás v pěvecké branži chodí.Je milý,vstřícný,srdečný a hlavně chytrý!!!!!!!!!! Vážím si toho,že vystudoval medicínu a vytřel zrak některým našim rádo-by zpěvákům,kteří mnohdy nemají ani to chování.Má prostě charizma!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit