Přejít na výpis diskuzí

Alice Bendová-Veselá

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alice

    žádná žena v naší republice se nemůže pochlubit tak silným charismem jako právě Alice jak říká můj muž pohled na ni působí jako afrodiziakum je skutečně překrásná
  • super holka

    alice bendova je samozrejme skvela herecka,uspesna zena,ma krasnyho syna a dokaze pobavit lidi,vubec neni namyslena...tak nevim co proti ni nekteri maji,kazdopadne ji fandim a preju hodne stesti v zivote! *3*
  • Re: Re: j

    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: Je nejlepší

    Ahoj oblečení se jmenuje Ed hardy,můžeš ho zakoupit v Praze a nebo na internetu:www.edhardy.cz
  • nej

    nejlepší je ta erotická scéna v báječném životě pod psa,na té loďce *14* *3*
  • Re: alicka je cool

    alice ste coooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooo olll *15* *8* *4*
  • Re: j

    MILA SLEČNO,JSEM RAD ŽE VÁS VÝDAM NA PRIMĚ.JSTE NAJEN KRASNÁ A VELICE PŘITAŽLIVÁ.MATE KRASNÉ OČI,KTERÉ BYCH CHTEL POTKAT I KDÝŽ JSEM ŽENATÝ. *9* *9*
  • Re: Je nejlepší

    ahoj chtela bych se zeptat jak se jmenuje a znackove obleceni ktere alice nosi(kresleny s lebkama )diky za odpoved
  • Re: Re: ALICE BENDOVA

    ty co o vas pisou takove kraviny jsou dementi jste krasna
  • j

    BLááázni nikdy jsem nevidel nic krasnejsiho, je naložená!!!!!!!!!! *14*
  • Pro Aličku

    Ahojík všichni Alice to je nej herečka a hlavně ve velmi křechkých vztazých někdy se mi ozvi na email ADivisek@seznam.cz budu ráda ahojky adéla *13* *14* *1* *14*
  • Re:

    HNUSNÁ NAMYŠLENÁ PRIMITIVNÍ ČÚZA. *9* *9*
  • Je nejlepší

    Ahojte všichni,musím říct,že Alice patří nejen mezi nejhezčí herečky,ale také je hodně sympatická a na nic si nehraje,je ůplně přirozená a vůbec není namyšlená,jak někteří uvedli.Má hezkého syna Vašíka a taky manžela.Líbil se mi ve filmu Sametoví vrazi.Velmi křehké vztahy už jsou o ničem.Mohla by se objevit zase v nějakém novém filmu. *4* *4* *4*
  • Re: ALICE BENDOVA

    Nemáš zač. Ty autogramy jsem podepsala ráda. *4*
  • mili

    ahojky,alice myslim,ze jses hodne sympaticka a zabavna zenska a hlavne super maminka.uz jen proto,ze chces,aby se vas maly vasik mel dobre a jde videt,ze jsi mama opravdu celym svym srdce.hodne stesti ali *3*
  • KINO

    ahoj jak se mas Alicko chtel sem se zeptat jestli by si se mnou nesla do kyna co ty na to????
    co treba do PALACE FLORA!!!??
  • Re: jhi

    taky tě žeru *14*
  • vše nej....

    milá Alice všechno nejlepsí k svátu hodne zdraví stestí lásky a pohody ti preje tvoje faninka *14*
  • Nový rok

    Zapoměl jsem a za co se Vám tímto omlouvám popřát všechno nejlepší do Nového roku.Pepánek *14*
  • Nádherná

    Krásná Aličko.Dívám se na každý díl pořadu"Hádej kdo jsem"a nemohu z Vás spustit oči jak jste nádherná.Ta mateřská Vás ještě víc zkrášněla.Váš obdivovatel Pepánek *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit