Přejít na výpis diskuzí

Alicia Keys

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hedviga7

    ok

    tak som tu budeme si tu o nej písať ok? *14*
    • hedviga7

      Re: ok

      po Vanesse Hudgens jej milujem *14*
  • BOHYNĚ

    Nejvíc SEXY zpěvačka.....miluju jíí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: BOHYNĚ

      Mám to podobný , ale jsem už starší - vyzrálejší , tak bych se měl takových komentýřů vyhýbat . Nicméně jsem do ni opravdu zamilovaný jak jen divák může být .
  • super

    jen tak dál holka.. začíná se mi líbit, mohla by něco nazpívat třeba s Madonnou *14*
  • heatcliff

    ...

    Vše nejlepší Alicie,- album ELEMENT OF FREEDOM JE KRÁSNÉ!
    • Re: ...

      to album je naprosto úžasné
  • Hm

    Je skwělá a ve filmu si zahrála: Holka na hlídaní.
    Ta hraje ,je to celkem fájn film *7* *15*
  • denishek18

    Denny

    www.aliciakeysnet.blog.cz
    Tak tohle je nejenom joje stránka o této nejužasnější zpěvačce ale také je tam petice která by měla Alici Keys podpořit v tom že až pojede na nové turné tak aby nezapoměla taky na Prahu.Takže do komentů se podepište ju
    • Re: Denny

      ale místo toho www pište rovnou http://aliciakeysnet.blog.cz
  • parádní

    čičorečka *14*
  • Happy Birthday!!!

    Vše nej jedné z mých nejoblíbenějších zpěvaček. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *8*
  • twins

    Můj blog o Alicii!

    Ahoj! Mám nový blog o Alicii Keys! Prosím jikněte se a zanechejte tam nějaký koment! Děkuji!!! *4* www.alicia-keys-star.blog.cz
  • ahojko

    Ahojko moji mám rád Aliciu a som rád že som ju videl na vlastné oči ale na TV šotoch s toho nahánania lístkov som zostal chorý a preto som ju na tie svoje modré oči nevidel *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit