Přejít na výpis diskuzí

Alicia Keys

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je opravdu dobrá. Super hlas, super účesy....Hvězda....
  • podle mě je to jedna z nejlepších zpěvaček teď vubec vlastně je moc dobrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!miluju jí *14* *3*
    • Re:

      *7* nechápu lidi kterým se nelíbí její hudba *9* co se vám na její hudbě tak nelíbí?
  • Je proste uzasna!

    Je fakt skvela!....ma nadhernej hlas a pisnickou Fallen jenom dokazuje svoji originalitu a dokonalost...je proste neuveritelna! *14* *14* *1*
  • Ve světě zpěvaček bez talentu, s pěknými tvářičkami a obnaženými zadky, kterými se snaží upoutat pozornost, kterou jejich hlasový rozsah není schopen udržet, přichází Alicia Keys se svým nádherným, silným a zapamatovatelným hlasem. Její styl je přirozený, písně nesou poselství o mezilidských vztazích a jakékoli její "live" představení jen upevňuje její slávu a na tvářích kritiků budí obdiv a respekt. Nemusí tančit ve svých klipech, ukazovat se. Ohromuje svým talentem. Sama říká: "Sledujte mě za deset let. Sledujte mě za dvacet let. Budu tu pořád." A já jsem rád, že mám o skutečný hudební zážitek na příštích dvacet třicet let vystaráno.
  • Je prostě goooooooooooooooooooooooood! *14*
  • je to sqelaaaa zpevacka a mam doma vsechny jeji CD-cka tagze proste je sqelaaaa..! *1*
  • AKP

    alicia-keys-portal.com
  • AKP

    podivejte našel jsem nový web o alicie v čestině
  • Je to kus

    Co si budem povídat, na Aliciu nemá nikdo, kam se hrabou ostatní zpěvačky. Nejen že je to kus,ale je to ta nejlepší zpěvačka,jen ať se drží dál.
  • nejenom ze je krásna ale taky ma uzasnej hlas.te quiero muxo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit