Přejít na výpis diskuzí

Alicia Keys

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahojte tu je ale narvane...no co uz ked uz..ale inac alicia keys je fakt super :)to je taky kus nadhernej zeny a k tomu ten hlas a proste vsetko :)
  • je to bezva zpevacka
  • Jen tak

    Ahoj všichni fandové Alicii. Chci Vám jen dát za pravdu, že tohle je opravdu nádherná zpěvačka. Nejde mi ani tak o tvář (ta je bombová),ale o hlas.Chci se prostě s někým poděli o radost,že jsem konečně našel interpretku svého srdce. Píseň "Diary" mě absolutně dostala. Chcete-li si o Alicii povídat, pište. Budu moc rád. A abych něčím přispěl do mlýna jménem Alicia, mám na Vás hned jednu otázku. Zatím jsem neviděl žádný klip, proto mne zajímá, zda tak úžasný klavírní doprovod jejich písní patří taky pod prsty samotné interpretky. Díky!
    • Re: Jen tak

      Možná tě potěším, ale ano, to sama ona hraje na klavír. Je to něco úžasného. Ne, ona je úžasná *14*
      • Re: Re: Jen tak

        Nojooo ona jeee upe bombastická..Chtěla bejt Alicia Wild jako divoká, ale mamka jí prej řekla že je to je jak do bordelu taxe jmenuje Keys jako od kláves...aleee je prostě divoká klavíristka je super *14*
        • Re: Re: Re: Jen tak

          škoda,mohla si zahrát s Paulou *1*
  • denishek18

    Denny

    www.aliciakeysnet.blog.cz
    Tak tohle je nejenom joje stránka o této nejužasnější zpěvačce ale také je tam petice která by měla Alici Keys podpořit v tom že až pojede na nové turné tak aby nezapoměla taky na Prahu.Takže do komentů se podepište ju
    • Re: Denny

      ale místo toho www pište rovnou http://aliciakeysnet.blog.cz
  • podle mě je to jedna z nejlepších zpěvaček teď vubec vlastně je moc dobrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!miluju jí *14* *3*
    • Re:

      *7* nechápu lidi kterým se nelíbí její hudba *9* co se vám na její hudbě tak nelíbí?
  • Stranky Alicii Keys

    www.alicia-keys.estranky.cz
  • no one

    je upe nej cool song *3* od ní :)) má tam sqelej hlas *5* prostě super
  • Dobrá

    No je to celkem super zpevačka!! *1*
  • Já jí milujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!§
  • 3284 se nelíbí?? Jak to? Proč?? :O
    Všechno nejlepší!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit